Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Když je potřeba dobít baterky, je wellness tou správnou volbou

by on 11 února, 2018 at 11:24 am || Posted in: Výrobky

Padá na vás jarní únava a raději byste zavřeli oči a spali a spali? Těžko se soustředíte na všechny povinnosti a myšlenkami jste někde jinde, jen ne v práci? Zamyslete se a vzpomeňte si, kdy naposledy jste si opravdu odpočinuli, a to tak, že jste se pak cítili plni elánu a energie, zkrátka jako znovuzrození? Že si ani nepamatuje? Váš odpočinek je spíše rychlá sprcha nebo koupel či sledování televize? Pak je čas na opravdový odpočinek a relaxaci, které se vám dostane ve wellness hotelu beskydy. V tomto krásném koutu České republiky naleznete hned několik takových možností ubytování. Užijte si třeba víkend ve valašském stylu společně s vaším partnerem nebo kamarádkou v beskydském podhůří uprostřed krásné přírody, bez myšlenek na práci a povinnosti. Uvidíte, jak vám to prospěje na těle i na duchu.

beskydy

RŮZNÉ MOŽNOSTI RELAXACE
Díky široké nabídce penzionů a jejich procedur si tak můžete vybrat ubytování přesně podle vašich představ, které máte o relaxaci a odpočinku. Během vašeho pobytu si tak můžete vychutnat například uvolňující bublinkovou lázeň ve whirpoolu, různé druhy masáží, regeneračních zábalů, zaplavat si v bazénu, vypotit se v sauně a užít si spoustu dalších příjemných procedur, které různé penziony nabízejí. Po takové relaxaci si pak můžete vychutnat výtečné místní speciality z Valašska.

lávové kameny

S novou energií a elánem vzhůru do pracovního týdne
Po takovém relaxačním wellness víkendu si skvěle vyčistíte hlavu, načerpáte síly a budete se tak moci s elánem vrhnout do nadcházejícího pracovního týdne, kdy se vám pak všechny povinnosti budou zvládat mnohem snáze a pružněji.
Nepracujte až do úplného vyčerpání, nezapomínejte také na důležitou relaxaci, abyste mohli opět naplno fungovat. Jednou za čas si vyrazte na víkendový pobyt na Valašsko, kde budete mít o relaxaci a klid postaráno.