Nechcete, aby váš vůz stál jen tak na chodníku? V tom případě je pro něj nejvhodnějším místem garáž. Ke každému rodinnému domu garáž rozhodně patří. Ať už ji máte postavenou v rámci vašeho obydlí, čili v rámci domu, na který navazuje, nebo ji teprve budete stavět například na volném prostranství zvlášť, zkrátka k rodinnému domu patří. V obou případech jsou nezbytná garážová vrata. Vrata Ostrava jsou spolehlivé, moderní a bezpečné. Budou vám šetřit místo ve vaší garáži – typ sekčních vrat, nebo budou velkým designovým přínosem – typ výklopný.

lesklá bílá

Garážová vrata:

  • Sekční – jsou vysoce kvalitní a léta ověřená vrata. Hodí se k rodinným domům. Otevírání probíhá vsunutím pod strop a ještě předtím se vyklápějí směrem ven a zasouvají právě pod strop. Vybírat si můžete z nesčetně provedení. Vždy kvalitní a osvědčená sekční vrata můžete vybírat až z 30 motivů jak ocelového, tak i dřevěného provedení. Můžete si skvěle skombinovat váš dům a vytvořit tak krásnou vizi vašeho domova. Vždy praktické.

luxusní pneumatika

  • Výklopná – moderní a vzhledově elegantní vrata. Otevírání probíhá kolmo směrem nahoru. Šetří místo a prostor a proto jsou ideální v případě krátkého nájezdu do garáže, kdy musíte stát jenom kousek na chodníku či před garáží, než do ní najedete. Nepotřebujete totiž žádné místo kolem. Velice šetří prostor, a proto se hodí pro osobní, užitkové, terénní, dodávkové i jiné typy vozidel například transportery. Tyto typy se také doporučují do firem. Vybírat si můžete z různých designů.

sběratelský kus

Splní i veškerá náročná očekávání

Vrata Hormann jsou ideální do každého prostředí. Vynikají svou stálostí, pevností, odolností proti povětrnostním i dalším vlivům. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, vždy se snadno a jednoduše ovládají. Rychle se přizpůsobí každému domovu, protože existují v mnohých provedeních. Mají elegantní design, a proto u nich převažuje pěkný vzhled, který nikoho neurazí. Doplní váš domov o hezký prvek, který bude praktický a bude sladěný s vaším domovem. Můžete je využít opravdu pro jakýkoliv typ garáže.