Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Garážová vrata patří k našim domovům i firmám

by on 9 března, 2018 at 4:58 am || Posted in: Výrobky

Nechcete, aby váš vůz stál jen tak na chodníku? V tom případě je pro něj nejvhodnějším místem garáž. Ke každému rodinnému domu garáž rozhodně patří. Ať už ji máte postavenou v rámci vašeho obydlí, čili v rámci domu, na který navazuje, nebo ji teprve budete stavět například na volném prostranství zvlášť, zkrátka k rodinnému domu patří. V obou případech jsou nezbytná garážová vrata. Vrata Ostrava jsou spolehlivé, moderní a bezpečné. Budou vám šetřit místo ve vaší garáži – typ sekčních vrat, nebo budou velkým designovým přínosem – typ výklopný.

lesklá bílá

Garážová vrata:

  • Sekční – jsou vysoce kvalitní a léta ověřená vrata. Hodí se k rodinným domům. Otevírání probíhá vsunutím pod strop a ještě předtím se vyklápějí směrem ven a zasouvají právě pod strop. Vybírat si můžete z nesčetně provedení. Vždy kvalitní a osvědčená sekční vrata můžete vybírat až z 30 motivů jak ocelového, tak i dřevěného provedení. Můžete si skvěle skombinovat váš dům a vytvořit tak krásnou vizi vašeho domova. Vždy praktické.

luxusní pneumatika

  • Výklopná – moderní a vzhledově elegantní vrata. Otevírání probíhá kolmo směrem nahoru. Šetří místo a prostor a proto jsou ideální v případě krátkého nájezdu do garáže, kdy musíte stát jenom kousek na chodníku či před garáží, než do ní najedete. Nepotřebujete totiž žádné místo kolem. Velice šetří prostor, a proto se hodí pro osobní, užitkové, terénní, dodávkové i jiné typy vozidel například transportery. Tyto typy se také doporučují do firem. Vybírat si můžete z různých designů.

sběratelský kus

Splní i veškerá náročná očekávání

Vrata Hormann jsou ideální do každého prostředí. Vynikají svou stálostí, pevností, odolností proti povětrnostním i dalším vlivům. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, vždy se snadno a jednoduše ovládají. Rychle se přizpůsobí každému domovu, protože existují v mnohých provedeních. Mají elegantní design, a proto u nich převažuje pěkný vzhled, který nikoho neurazí. Doplní váš domov o hezký prvek, který bude praktický a bude sladěný s vaším domovem. Můžete je využít opravdu pro jakýkoliv typ garáže.