Jste k smrti unaveni a konečně je potřeba něco s tím dělat? Určitě už je načase. Ale pokud si myslíte, že vše se spraví jedním nebo dvěma dny dovolené, kdy se zavřete doma, pak jste na velkém omylu. DOMA SI NEODPOČINETE. Zejména dámy to mají problematické.

karlovy vary

o Jakmile paní domu ráno vstane a zjistí, že nemusí do zaměstnání, tak se rozhlédne a už to vidí
– v rohu místnosti je pavučina
– záclony potřebují vyprat
– mělo by se konečně něco udělat s tou skvrnou na koberci.

TAK DOST!To můžete jít rovnou zpět do práce. Vy potřebujete odjet někam, kde se nebudete muset o nic starat a kde se naopak dobře postarají o vás. Vezměte si týden dovolené a hurá do lázní. Pokud se domníváte, že lázně jsou jen pro opravdu nemocné pacienty, pak se opět mýlíte. Po týdnu, kdy se o vás budou starat skuteční profesionálové, budete cítit velkou změnu. Lázně totiž nejsou jen o tom, že by měl člověk do sebe dostat alespoň hektolitr minerální vody a naplácat na sebe tunu rašeliny, ale jsou především o ozdravení celého organismu a o jeho očištění.

Klid nebo zábava – vybere si každý

Naše země je sice malá, ale výběr v pobytech v lázeňských zařízeních tomu určitě neodpovídá. Je totiž neskutečně velký. Stačí si vybrat, jakou proceduru budete upřednostňovat.

lázně

· Bahenní koupele.
· Pitná kůra minerálních pramenů.
· Léčba pohybového aparátu a kožních potíží pomocí rašeliny.

Vybírat lázeňské pobyty můžete i podle dalších kritérií. Jestliže máte rádi klid a chcete především relaxovat a zapomenout na okolní svět, pak si určitě vyberete některé klidné místo. Například Lázně Bělohrad. Láká-li vás pravý lázeňský život se všemi kulturními akcemi, pak určitě budete uvažovat o našich nejznámějších lázních – Karlových Varech. V těchto lázních nám příroda poskytuje dokonce neuvěřitelných sedmdesát devět minerálních pramenů, z nichž můžete třináct ochutnat.