Diamant byl vždy znakem luxusu a bohatství. https://finance.idnes.cz/sazka-pruzkum-mezi-vyherci-milionari-investice-vyhra-penize-pt5-/podnikani.aspx%3Fc%3DA171207_104816_ekonomika_pas Už královna Kleopatra nosila prý na svém něžném prstíku prsten s tímto kamenem. Byla přesvědčena, že prsteníček je spojnicí lásky. Proto jí tento šperk měl přinést schopnost více milovat. Dnes už nejsou drahé kameny jen pro okrasu. Přesto zůstávají znakem luxusu i nadále a určitě se v této oblasti ještě dlouho nic nezmění.

diamantový prsten

o Investice do diamantů je tedy docela rozumná záležitost, která se může časem jen zhodnotit.
Pokud chcete svou investici ještě více podpořit, pak finanční odborníci doporučují nechat zasadit drahý kámen do originálního šperku. Pokud zvolíte některý z drahých kovů, bude vaše investice podpořena dvojnásobně.Za nejstabilnější investiční nástroj jsou považovány diamanty barevné.

· Roční nárůst hodnoty těchto drahokamů jsou přibližně tři procenta. To platí u diamantů o jednom karátu.
· Jestliže má vyšší počet, může to být až krásných dvacet pět procent.

Pozor na lupiče

Obchodovaných komodit je ve světě celá řada. Vlastně se dá obchodovat téměř se vším. Jak se ale všichni odborníci finančního světa shodnou, nejvýznamnější z nich jsou právě diamanty. Lidé, kteří investovali své finance do drahých kovů, se prý dokáží snadno poznat. Zejména, pokud se jedná o majitele zmíněných barevných diamantů. Jsou to vášniví lidé, kteří nechtějí prožít život v nudě.
o V případě investic do diamantů máte dvě možnosti.

fialový prsten

1) Investice do akcií nebo fondů. V tom případě je nevýhodou to, že nevlastníte žádný drahý kámen. Ale na druhou stranu může chytře zvolený fond poskytnout vyšší výnosy.
2) Nákup diamantů. Můžete si se svými drahými kameny dělat, co chcete. Nevýhodou je to, že musíte dávat pozor, aby vám od nich někdo nepomohl.
V každém případě jsou diamanty tajemné kameny, které vždy jitřily fantazii svých majitelů.