Česká republika se pyšní mnohými krásnými místy. Budete-li chtít všechny navštívit, pravděpodobně k tomu budete potřebovat spoustu času. Jedním z míst, které byste určitě neměli minout je město Loket.

Jedná se o malé severovýchodní město, které vás vezme za srdce. Téměř ze všech stran je obtékáno řekou Ohří. Zejména proto, zde byl v minulosti vybudován i hrad Loket, který je v současné době jedním z největších turistických lákadel.
historické město

Samotné město má nádherné historické centrum. Můžete proto trávit hodiny dlouhými procházkami a nasávat atmosféru města. Kromě hradu a dalších památek, zde naleznete i mnoho cyklistických a turistických tras. Při těchto výletech objevíte mnoho nádherných míst. Věřte tedy, že se vyplatí nějaký čas zdržet a ubytovat se.

Ubytování Loket je perfektní variantou. Pension Ulrika se nachází v centru města, budete se tedy nacházet ve strategické pozici a budete mít vše jen pár kroků. Všechny pokoje jsou moderně a útulně zařízené. V každém z nich najdete televizi a koupelnu se sprchou. Jedná se o vhodnou variantu pro romantický víkend ve dvou, nebo rodinnou dovolenou.

V areálu penzionu se nachází i restaurace. Pokud byste si přáli, je možné si zde předplatit stravování. Za předpokladu, že se s personálem předem domluvíte, je možnost domluvit se na potravinových alergiích. Nemusíte se proto bát, že by váš potomek, trpící na laktózu nebo lepek, musel být celou dovolenou hladem.
Hrad a město Loket

Všichni hosté, kteří se do Ulriky vydají za relaxací, jistě ocení, že penzion nabízí Wi-Fi připojení po celém areálu a úschovnu kol. Ačkoliv je hotel čistý, útulný a krásný, nemusíte se bát, že by vás dovolená přišla draho. Ceny jsou velice přívětivé jak za pronajmutí pokoje, tak za stravu.

Pokud se vám tedy tato lokalita zalíbila, jistě byste neměli váhat s rezervací. Webové stránky penzionu nabízí i možnost online rezervace pokoje.