Znáte to – čeho je moc, toho je příliš, a to platí i u slunečních paprsků. Někdy zkrátka vyhledáváme stín, ať už doma, nebo venku při pobytu na balkoně nebo na terase a nechceme se spálit nebo je na slunci příliš velké horko. Pro takové případy skvěle poslouží kvalitní stínící technika od dodavatele značky Climax Třinec. Nabídka je opravdu široká a vy tak můžete vybírat z různých druhů kvalitní stínící techniky a dalších doplňků a zpříjemnit si tak váš pobyt doma nebo venku.

okna se žaluziemi.jpg

Co vše značka Climax nabízí:


· Markýzy


· Sítě proti hmyzu


· Venkovní žaluzie


· Venkovní rolety


· Látkové žaluzie

Značka Climax – to nejsou jen kvalitní a praktické žaluzie a rolety, ale také další doplňky do oken, které vám zpříjemní především horké letní dny a noci.
žaluzie na dveřích.jpg

ZBAVTE SE OTRAVNÉHO HMYZU U VÁS DOMA

Obzvláště v létě dokáže být otravný hmyz jako mouchy, vosy a komáři pěkně znepříjemnit den. V létě zase v noci nemůžete spát u otevřeného okna, aby vám do bytu nebo domu nenalétali komáři a další havěť. Stačí jen otevřít okno a už jsou u vás doma tito nevítaní návštěvníci. Jak se jich nadobro zbavit? Lze to vyřešit úplně snadno a vy klidně dál můžete větrat bez obav z návštěvy dotěrných much, komárů, vos a dalšího hmyzu. Pořiďte si do vašich oken kvalitní sítě proti hmyzu a máte po problému. Vybrat si můžete z konstrukcí v různých barvách a přizpůsobit tak vzhled sítí proti hmyzu vzhledu vašich oken nebo balkonových dveří. Zbavte se nežádoucích návštěvníků v podobě dotěrného hmyzu u vás doma natrvalo.

Značka Climax vám poskytne kvalitní zastínění oken, teras a pergol pro vaše maximální pohodlí a také vás zbaví dotěrného hmyzu u vás doma. Investujte do kvalitní stínící techniky, kterou u vás doma velice oceníte, a to v různých situacích. Značka Climax vám poskytne skvělé služby a vysokou kvalitu za příznivé ceny.