Nejoblíbenější a nejznámější produkty najdete právě v naší nabídce. Poppers je název pro chemické čističe. Tyto produkty jsou speciálně vyrobené, aby dokázaly vyčistit i hrubou špínu. Čistí se s nimi kožené pomůcky, erotické hračky, ale i obyčejná kůže nebo audio a video rekordéry. Pokud máte specifické požadavky, potřebujete na to specifické prostředky a právě to jsou tyto malé lahvičky.

seznámení

Doporučuje se uchovávat lahvičky v ledničce či chladničce. Po otevření velice rychle vyprchají, takže dbejte na pevnou a neprodyšnou uzávěru těchto přípravků. Řadí se také mezi afrodiziaka. Mají mnohé účinky na lidské tělo. Nikdy se však nedoporučuje je konzumovat. I při styku s kůží způsobují vyrážku a silné podráždění, protože jsou vysoce hořlavé. Obsahují látky jako je alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit a mnohé další. Některé z těchto látek se právě používají jako velice účinné čistící přípravky, jiné můžete najít v osvěžovačích vzduchu.

Větší i menší druhy

Mezi nejznámější a také nejoblíbenější se řadí produkt poppers rush. Jedná se o anglickou řadu těchto výrobků. Klasický název v tomto znění již neexistuje. Poté, co majitel společnosti v roce 2010 zemřel, společnost přestala vyrábět své produkty. Nový výrobce však převzal logo i název a proto se nyní můžete těšit z obdoby tohoto názvu. Původně anglická značka zůstala zase v Británii. Kvalita však byla zachována, takže se jedná opětovně o prvotřídní produkty, což značí i jejich oblíbenost a hojná spokojenost všech zákazníků.

polibek

V nabídce vždy můžete najít větší i menší lahvičky. Některé mají obsah kolem 15 ml, jiné mohou mít až 30 ml. Nakupovat můžete s množstevní slevou, takže čím více objednáte, tím větší slevu dostanete a to se rozhodně vyplatí. U nás nakoupíte lahvičky za výjimečné ceny. Mohou mít také obsah 10 ml, tyto produkty jsou nejmenší.

Miliony spokojených zákazníků
Úspěšnost je klíčem k oblíbenosti. A právě tyto produkty se řadí mezi nejoblíbenější. Používají je každý den milion spokojených zákazníků po celém světě.