Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Čističe kožených pomůcek

by on 16 prosince, 2017 at 2:36 am || Posted in: Politika

Nejoblíbenější a nejznámější produkty najdete právě v naší nabídce. Poppers je název pro chemické čističe. Tyto produkty jsou speciálně vyrobené, aby dokázaly vyčistit i hrubou špínu. Čistí se s nimi kožené pomůcky, erotické hračky, ale i obyčejná kůže nebo audio a video rekordéry. Pokud máte specifické požadavky, potřebujete na to specifické prostředky a právě to jsou tyto malé lahvičky.

seznámení

Doporučuje se uchovávat lahvičky v ledničce či chladničce. Po otevření velice rychle vyprchají, takže dbejte na pevnou a neprodyšnou uzávěru těchto přípravků. Řadí se také mezi afrodiziaka. Mají mnohé účinky na lidské tělo. Nikdy se však nedoporučuje je konzumovat. I při styku s kůží způsobují vyrážku a silné podráždění, protože jsou vysoce hořlavé. Obsahují látky jako je alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit a mnohé další. Některé z těchto látek se právě používají jako velice účinné čistící přípravky, jiné můžete najít v osvěžovačích vzduchu.

Větší i menší druhy

Mezi nejznámější a také nejoblíbenější se řadí produkt poppers rush. Jedná se o anglickou řadu těchto výrobků. Klasický název v tomto znění již neexistuje. Poté, co majitel společnosti v roce 2010 zemřel, společnost přestala vyrábět své produkty. Nový výrobce však převzal logo i název a proto se nyní můžete těšit z obdoby tohoto názvu. Původně anglická značka zůstala zase v Británii. Kvalita však byla zachována, takže se jedná opětovně o prvotřídní produkty, což značí i jejich oblíbenost a hojná spokojenost všech zákazníků.

polibek

V nabídce vždy můžete najít větší i menší lahvičky. Některé mají obsah kolem 15 ml, jiné mohou mít až 30 ml. Nakupovat můžete s množstevní slevou, takže čím více objednáte, tím větší slevu dostanete a to se rozhodně vyplatí. U nás nakoupíte lahvičky za výjimečné ceny. Mohou mít také obsah 10 ml, tyto produkty jsou nejmenší.

Miliony spokojených zákazníků
Úspěšnost je klíčem k oblíbenosti. A právě tyto produkty se řadí mezi nejoblíbenější. Používají je každý den milion spokojených zákazníků po celém světě.