Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Chraňte šachty kvalitními poklopy

by on 3 dubna, 2017 at 9:17 am || Posted in: Politika


kulatý poklop, kanál

Setkáváme se s nimi na každém kroku, na vesnici i ve městě. Poklopy jsou prostě všude. Jejich hlavním účelem je chránit, třeba před pádem do šachty či kanálu.
Vyberte si i vy vhodnou variantu pro vaše potřeby mezi velmi kvalitními a odolnými produkty. V nabídce naleznete všechny možné poklopy, šachtové i kanalizační mříže, vhodné do nejrůznějších míst, do interiérů i exteriérů.

Při jejich volbě zohledněte umístění i jejich zatížení, jen tak budou svůj účel plnit stoprocentně. Na výběr máte pokopy nejen pro různé účely, ale i z nejrůznějších materiálů a tím i s odlišnými vlastnostmi. Díky tomu lze vždy zvolit ten nejvhodnější produkt pro řešení vašeho problému.

dlažba, dva kulaté kanály

Klasické i na míru vyrobené varianty, stačí si vybrat

Obraťte se na profesionály a nechte si poradit, pokud si nejste jisti výběrem. K zákazníkům je vždy přistupováno individuálně a s maximální péčí. K dispozici jsou kompozitní poklopy, ale i poklopy vyrobené přesně na míru dle přání zákazníka. Dále lze dostat i prostupy tenkostěnných šachet CTB pro trubky.

· Kompozitní poklopy
Univerzální řešení pro všemožné účely vyrobené z kompozitních materiálů. Kvalitní, odolné a bezúdržbové, vhodné do jakéhokoli prostředí a podmínek.

· Poklopy vyrobené na míru
Někdy univerzální řešení nepostačují, zde je nutné přistoupit k zakázkové výrobě. Není problém. Vyrobit lze téměř vše, různé velikosti i nejrůznější vzhledová provedení. Možná je tedy i odlišná povrchová úprava od těch klasických.

· Prostupy tenkostěnných šachet CTB pro trubky
Jednoduchá konstrukce a bezpečné řešení všude tam, kde prostupují kabely či potrubí. Samozřejmá je především odolnost vůči vniknutí vody, která může napáchat v těchto místech velké škody.

To je ovšem jen základní ukázka možných produktů, veškeré podrobnosti a kompletní specifikace si v klidu projděte ud/ a pak se rozhodněte pro konkrétní produkt.

ulice, kanál, prohnutý