Nezáleží, jestli se chystáte na celodenní chytačku či na noční nebo dokonce na několika denní, vždy si s sebou musíte vzít všechno potřebné vybavení, protože nikdy nevíte, co se stane a co se změní a můžete prostě potřebovat i věci, o kterých si myslíte, že nejsou nutné. Je jasné, že základním vybavením jsou potřeby pro chytání, jako je prut a návnada, ale také potřebujete spoustu různých drobností, jako jsou náhradní vlasce, háčky, nůžky, splávky či krmítka, baterka a tak dále.
rybář ve vodě
Je dobré být vybavený kvalitním batohem, do kterého naskládáte všechny potřeby a pomůcky větších rozměrů, ale třeba háčky a jiné menší věci a drobnosti by se Vám v batohu špatně hledali a to nemluvíme o tom, že je dobré je mít po ruce a právě proto je dobré se vybavit kvalitní a spolehlivou rybářskou vestou, která je šitá přesně k tomuto účelu a tedy abyste měli po ruce všechno, co potřebujete mít u sebe.

V naší rozmanité nabídce najdete velký výběr rybářských vest od spolehlivých značkových výrobců, kteří myslí na účelnost tohoto produktu, ale také na Vaše vlastní pohodlí. Kvalitní rybářská vesta lze obléknout přes mikinu či bundu, takže ji můžete využívat i při nočním chytání či při chytačce v chladném počasí. Stačí si jen vybrat druh, model, provedení a velikost, která Vám vyhovuje.
rybář v loďce
Všechny naše rybářské vesty jsou vybaveny spoustou menších kapes, které můžete naplnit nejrůznějšími pomůckami a potřebami, které potřebujete mít nutně u sebe, abyste je nemuseli hledat v batohu, ale také kvalitní a spolehlivé batohy najdete v naší velké nabídce v mnoha různých provedeních a modelech. A to není všechno. U nás se dokonale vybavíte, ať už se chystáte na chytačku na rybník, k řece či dokonce k moři.