Chtěli byste mít opravdu vysoce kvalitní kuchyni? Pokud máte vařit špičková jídla, zajisté potřebujete opravdu kvalitní vybavení, bez kterého se profesionální kuchyně nikdy neobejde. Určitě mezi ně patří také konvektomaty, které jsou velkými pomocníky nejednomu kuchaři. My se dokážeme postarat o tu nejlepší nabídku, tak neváhejte dlouhou dobu a vybírejte si ty nejlepší kousky.
Jsmečeská firma Retigo, která se zabývá výrobou a prodejem konvektomatů více než dvacet let, přesněji od roku 1993.
Dokážeme vám nabídnout naprostoperfektní konvektomaty světového formátu.
Speciální parametry:
· oblé vnější sklo, které minimalizuje riziko popálení
· napříč orientované zásuvy + zásuv navíc, takže získáte více prostoru
· automatické předehřívání i automatické chlazení
· dotykový displej, hladký
· Ekologický systém

vařit a jíst

Jsme si jisti, že některý z mnoha parametrů vás přímo uchvátí, protože dnešní doba přináší opravdové vymoženosti, které vám ušetří hodně práce. Výše zmíněné jsou jen na ukázku, naše přístroje toho umí skutečně daleko víc.

Jedinečná možnost, super ceny

Buďte si jisti, že návratnost investice je opravdu rychlá. Pokud budete mít restauraci plnou zákazníků, určitě oceníte, když budete moci použít takového pomocníka, který se postará o mnoho z hotovek, ale dokáže pomoci i s minutkami.

prkénko a nůž

Pokud vám bude záležet na vnějším designu, určitě také nebudete zklamaní, protože se jedná o moderní provedení, kde je zároveň kladen důraz na naprostou praktičnost. Stačí se rozhodnout a kontaktovat nás, protože pokud byste měli jakékoli pochyby nebo se potřebovali na něco zeptat, určitě jsme vám plně k dispozici.