Ať už se jedná o poctivě a pravidelně vykonávaný sport, nebo jde o občasné protáhnutí těla ve formě vyjížďky na kole, na běžkách, nebo při turistice, vždy je třeba věnovat pozornost výběru vhodného oblečení. Důležitou roli při všech pohybových aktivitách hraje vrstvení oblečení, zajišťující dostatečný tepelně izolační komfort a také odvod vlhkosti-potu od pokožky.
Rodina jedoucí na kolech lesem
A právě na optimální mikroklima, zlepšení ventilace a odvodem vlhkosti se již od roku 1977 zabývá známá švédská firma Craft, která úzce spolupracuje se sportovci z mnoha odvětví. Právě na základě poznatků z přímé praxe došla k poznatku, že optimální výkon může zajistit vrstvení oblečení uzpůsobené adekvátnímu sportu i povětrnostním podmínkám. Používáme jak nově vyvinuté materiály s moderním a nadčasovým designem tisku, tak i ty tradiční, jako je vlna zastoupená v naší řadě termo prádla.
Pro teplejší podzimní dny je ideální mikina Craft, ve spojení s termo prádlem, které oblékáte přímo na holé tělo. Tím docílíte odvod potu od pokožky do druhé vrstvy oblečení, kterými jsou právě naše mikiny, se schopnostmi zadržet teplo, a zároveň odeslat vlhkost přes speciální ventilační panely dále do třetí vrstvy, tvořící bezpečnou ochranu před každou nepřízní počasí.
Muž s batohem stojící na skále

Mikiny, které najdete v naší nabídce vynikají propracovanými střihy a do detailu promyšlenými prvky, jako jsou ploché švy, reflexní části, krytí zipu proti oděru brady, prodloužené rukávy s otvory pro palec a zajímavě umístěná loga. Myslíme i zákazníky, kteří by si mikinu rádi nechali opatřit vlastním potiskem. Pro ně je připravena klasická černá mikina, na níž vynikne každý tisk.
Vybírejte z široké nabídky modelů pro muže ženy i děti. Věříme, že vám naše oblečení vyhoví ve všech nárocích a bude přispívat k tělesnému komfortu při všech vašich volnočasových činnostech.