Nezhoubné onemocnění u mužů. Zvětšená prostata se objevuje ve většině případů v pozdějším věku života muže, ale existují i případy, kdy se objeví předčasně. Většinou za to může špatný životní styl daného jedince, proto tento problém můžete ovlivnit. Co se nedá ovlivnit je dědičnost. Naopak, co můžete ovlivnit, je životospráva, tu si každý řídí sám.
západ
· Jedná se o nejčastější zdravotní problém v oblasti urologie u mužů. Běžně muži nad 70 let mají tento problém v devadesáti procentech. Nezhoubné zvětšení je individuální, ale státá se to velice často v pozdějším věku muže většinou se jedná o věk kolem padesátého roku.
boy
Prostata a její příznaky se vyznačují častým močením. Nucením na močení a to jak ve dne a v každé situaci, nebo také v noci, když spíte. Proto tento problém velice negativně narušuje i vaše intimní soukromí.

Zvětšení tohoto malého orgánu zapříčiní horší průtok moči

Z toho plynou právě ony nepříjemné problémy s močením. Stlačená močová trubice posléze hůře propouští moč a kvůli tomu jsou způsobeny negativní projevy. Časté a nucené močení. Narůstají i další obtíže. Mezi ně se řadí pocit neúplného vyprázdnění, obtížné spouštění moči, přerušované močení a další.
První dvě formy této nemoci se neprojevují příznaky, třetí už ano. Existuje mikroskopická, klinická a poslední je symptomatická forma.
fotograf
Nikdy si nehrajte na hrdiny a vždy vyhledejte lékařskou pomoc. Pomohou vám samozřejmě také různé preparáty a přípravky, ale je potřeba zjistit do jakého stádia se nemoc dostala. Při velkých problémech a v posledních fázích této nemoci totiž může docházet také ke špatnému fungování ledvin, které budou následně trvalého rázu, stejně tak jako by se mohly projevit opravdu nežádoucí a trvalé problémy s močovým měchýřem, protože tento malý orgán s nimi úzce souvisí.