i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Mnoho nás si říká, ať už ta zima skončí. Jenže zima skončí a je tu jaro, slunce začíná svítit a brzy se dostaneme do nejteplejší fáze léta, kterou současně milujeme i nenávidíme.
Léto je krásné je to čas dovolených a letních prázdnin, děti se na ně těší obzvlášť! Je to čas, kdy máme možnost trávit spoustu času s našimi blízkými, navštěvovat se a pořádat společné grilovačky a zahradní párty s koupáním v bazénu. Má to však háček!grilované špízy
Sluníčko je mnohdy velmi ostré a dokáže nám pokazit naše plány a tak místo u bazénu se může stát, že trávíme dny v posteli, kýbl u postele, postihl nás úpal a je po legraci!
Měli bychom si uvědomit, že chránit proti slunci se nemusí jen děti, ale i my dospělí!
Nezapomínejte se mazat opalovacím krémem, který chrání vaši pokožku. Zvláště citlivými místy je obličej, ramena, záda a dekolt. Tyto části našeho těla jsou na ostré sluneční záření nejcitlivější a můžeme na to krutě doplatit. Další pomůckou je nám samozřejmě pokrývka hlavy. Jak už bylo řečeno, žádné frajeřiny a radši se chraňte! Navíc výběr čepic, kšiltovek, šátků a klobouků je čím dál větší a vybere si snad každý!grilované maso
Pokud pořádáte zahradní párty, je skoro nezbytné, aby součástí vaší zahrady byla pergola nebo zahradní altán dřevěný. Žádný z hostů nechce sedět na sluníčku a obyčejný slunečník moc pohodlí neudělá, navíc je pod ním horko. V zahradním altánu se každý bude cítit pohodlně a bonusem je i větší chládek než v okolí.
Zapřemýšlejte nad tím a nechte si jednu z těchto šikovných věciček postavit i na vaši zahradu. Rozhodně toho nebudete litovat a návštěvy budou přímo u vytržení! A co návštěvy? Hlavně pro vás nabízí tento prostor každodenní pohodlí a úkryt před silným slunečním zářením, které umí být mnohdy nepříjemné i nebezpečné! Neváhejte, tahle investice se vám rozhodně vyplatí a vrátí svým neskutečným pohodlím!