Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

V chládku na zahradě

by on 23 ledna, 2020 at 2:59 am || Posted in: Výrobky

i iv=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Mnoho nás si říká, ať už ta zima skončí. Jenže zima skončí a je tu jaro, slunce začíná svítit a brzy se dostaneme do nejteplejší fáze léta, kterou současně milujeme i nenávidíme.
Léto je krásné je to čas dovolených a letních prázdnin, děti se na ně těší obzvlášť! Je to čas, kdy máme možnost trávit spoustu času s našimi blízkými, navštěvovat se a pořádat společné grilovačky a zahradní párty s koupáním v bazénu. Má to však háček!grilované špízy
Sluníčko je mnohdy velmi ostré a dokáže nám pokazit naše plány a tak místo u bazénu se může stát, že trávíme dny v posteli, kýbl u postele, postihl nás úpal a je po legraci!
Měli bychom si uvědomit, že chránit proti slunci se nemusí jen děti, ale i my dospělí!
Nezapomínejte se mazat opalovacím krémem, který chrání vaši pokožku. Zvláště citlivými místy je obličej, ramena, záda a dekolt. Tyto části našeho těla jsou na ostré sluneční záření nejcitlivější a můžeme na to krutě doplatit. Další pomůckou je nám samozřejmě pokrývka hlavy. Jak už bylo řečeno, žádné frajeřiny a radši se chraňte! Navíc výběr čepic, kšiltovek, šátků a klobouků je čím dál větší a vybere si snad každý!grilované maso
Pokud pořádáte zahradní párty, je skoro nezbytné, aby součástí vaší zahrady byla pergola nebo zahradní altán dřevěný. Žádný z hostů nechce sedět na sluníčku a obyčejný slunečník moc pohodlí neudělá, navíc je pod ním horko. V zahradním altánu se každý bude cítit pohodlně a bonusem je i větší chládek než v okolí.
Zapřemýšlejte nad tím a nechte si jednu z těchto šikovných věciček postavit i na vaši zahradu. Rozhodně toho nebudete litovat a návštěvy budou přímo u vytržení! A co návštěvy? Hlavně pro vás nabízí tento prostor každodenní pohodlí a úkryt před silným slunečním zářením, které umí být mnohdy nepříjemné i nebezpečné! Neváhejte, tahle investice se vám rozhodně vyplatí a vrátí svým neskutečným pohodlím!