Několik let jste tento krok v obavách odkládali. Báli jste se, že zvýšený počet zakázek je jen dočasným jevem a že pro rozšíření vaší obchodní společnosti zatím není příznivá doba. Poslední rok vás však přesvědčil o opaku. Zaznamenali jste opětovný nárůst obratu a noví pracovníci už mají své pracovní plochy značně stísněné a navzájem se ruší při telefonování. Stěhování a pronájem větších, moderních kancelářských prostor je již nutností.

oprýskaná stěna

Budete potřebovat zakoupit nový dřevěný kancelářský nábytek a vybavit prostory další kancelářskou technikou. Při zařizování buďte velmi opatrní v případě, že máte v úmyslu začít kombinovat již dříve pořízené kusy nábytku s nábytkem zcela novým. Celek pak působí velmi nehezkým dojmem a nebude ani vlídně přijat vašimi zaměstnanci. Proč by někdo měl dostat zcela nové vybavení, když jiný má již několik let staré? Pokud vám opravdu záleží na tom, aby vaše kancelářské prostory působily na obchodní partnery reprezentativním dojmem, raději zakupte nábytek z jedné série od stejného dodavatele. Moderní vzhled kanceláří je výbornou investicí do budoucna, jelikož se v takovýchto prostorách budou dobře cítit nejen vaši podřízení, ale také vaši zákazníci.

vousatý člověk

Dnes, více než kdykoliv předtím, záleží na vzhledu a pracovním prostředí. U spolehlivého dodavatele nábytku si můžete vybrat z celé řady nábytkových sestav a volit můžete i z mnoha dezénů. V nabídce jsou klasické odstíny dřeva, ale dokonce i některé neotřelé a velmi atraktivní barvy. Stovky kusů v nejrůznějším provedení a velikostech čekají jen na to, až si je vyberete do svých nových kanceláří. Víme, že při zařizování kanceláří není mnoho času nazbyt, a proto nám záleží na rychlém dodání. Nábytek máme skladem a přivezeme vám jej zdarma! Prohlédněte si širokou nabídku jednotlivých kusů i sestav. Nabízejí nespočet kombinací.