Tato událost nezačíná den předem, ba ani týden předem. Někde to začíná už půl roku dopředu a chystá se to opravdu ve velkém stylu. Rodina se chce nechat vidět a doufá, že se o tom bude na návsi mluvit ještě dvacet let potom.
Takže se běhá po čertech ďáblech, shání se to, shání se ono, zajišťují se nezbytnosti, zejména na úřadech. Také hospodu je třeba zajistit, a to vše dohromady spolyká obrovskou spoustu energie a hlavně peněz. Něco za telefony, něco za benzín, něco za úplatky. Jenže bez toho všeho to nejde, nebylo by to ono.
Manželské prstýnky
Jenže „ono“ to jde. Svatba Praha dokáže zařídit naprosto vše, a ještě přidá něco, co jste zapomněli, nebo na co jste ani vůbec nevzpomněli.
Chcete luxusní místo? Není problém. Chcete toho nejšpičkovějšího stylistu? Mají. Profesionální fotografové? Také jsou. Je zde naprosto vše, takže stačí se domluvit a už to pofrčí. Zatímco vy byste běhali a zařizovali, máte to zde pod jednou střechou. Akdyž se domy dělají na klíč, tak proč ne i svatby. Zde to tak je.
Počínaje ranním probuzením, máte zajištěno naprosto vše. Včetně obřadu samotného, tak i jídelní menu až do rána. Dokonce jsou v nabídce příprav i ochutnávky jednotlivých vámi vybraných položek. Což se jinde asi nevidí.
Stává se, že ženich zapomněl na kytici a otec si kráčel do síně v bačkorách. Nyní se to stát nemůže, protože na vše bude dohlédnuto. Otec bude přezut a kytice připravena tam, kde má být. Takže komplikace se v podstatě vylučují.
Svatební hosté
Nezbývá než se domluvit a pak již jen v klidu očekávat hlášení. Že to či ono je již v pořádku a zařízeno. Maximálně ještě budete odpovídat upřesňující otázky, protože ne vše je jasné ihned od začátku.
Jediné, co vám zde nezařídí je počasí, pokud chcete mít svatbu venku. Ale jistě umí zorganizovat i tuto variantu.
Vaše svatba bude pak procházka růžovou zahradou.