Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Stavte modely aut, budov i zvířat

by on 20 června, 2017 at 3:41 am || Posted in: Politika

V dnešní době se staly velmi populární dřevěné stavebnice, které jsou oblíbené napříč všemi věkovými kategoriemi, a to doslova. Dokáží si s tím pohrát malé děti, ale i dospělí muži, kteří mají rádi kutilské práce. Tyto modely vyrobené z kvalitní překližky jsou plně bezpečné, kvalitní a v závěru mohou posloužit i jako opravdu zajímavá a vkusná dekorace.

skládačka

Modely můžeme rozdělit na lehčí a obtížnější. Ty lehčí jsou určené pro děti od tří let, a to z bezpečnostních důvodů. Už i tak malé děti mohou začít efektivně pracovat na rozvoji své jemné motoriky a na schopnosti intenzivního soustředění. Co se týče obtížnosti, zvládnou to zcela bez problémů, případně s drobnou pomocí rodičů. Složitější modely jsou naopak určeny pro dospělé, kteří mají rádi kreativní činnosti a kteří si rádi zrelaxují při stavbě nějakého modelu, který si sami vyberou.

Volba motivu je na vás

Motivů je opravdu spousta. Záleží na vaší zálibě a na tom, co máte rádi. Pokud budete chtít výsledek použít jako dekoraci tak myslete i na to, co by se vám ve vašem interiéru líbilo. Z čeho tedy můžete vybírat? Modely, čeho budete mít k dispozici?

Auta, vlaky, letadla a jiné dopravní prostředky
– Čerpací stanice a garáže
– Nejrůznější budovy, domy i památky
Zvířata
– Ostatní skládačky (betlémy, stromky…)

puzzle

Výborný dárek

Po dřevěné stavebnici můžetesáhnout i v případě, že potřebujete vybrat nějaký vhodný dárek. Je to ideální dárek pro všechny menší děti, školáky, ale i děti v pubertě. Ocení to ale i jejich tatínkové či dědečkové, pro které to bývá často ještě mnohem zábavnější než pro samotné ratolesti. Určitě tedy s tímto dárkem neuděláte chybu, obzvláště pokud víte, že daný člověk je zručný a má rád ruční manuální práce.