Je to tak! Doba jde kupředu a s ní i nároky všech. I ve Vaší kuchyni je zapotřebí uskutečnit pár změn , aby strávníci byli spokojeni a vraceli se do Vaší restaurace, kdykoliv budou chtít zažít gurmánské hody a jedinečný požitek z jídla!

fritéza

Uvědomte si změnu, kterou s sebou přináší vývoj.
Stále více lidí přechází z domácí stravy na stravování v restauračních zařízení. A důvody bývají velmi prosté. Lidé žijí svou prací, která se stala také náročnou. Přestávají mít čas na nákupy potravin, aby každý den byli hotovi stoupnout si k plotně a připravit jídlo pro celou rodinu. Uvědomují si, že čas strávený u vaření jim potom chybí k tomu, aby jej trávili s rodinou, nebo s přáteli. Pokud vaření není jejich vyloženým koníčkem, potom cesta s přáteli za dobrým jídlem je pro ně daleko přijatelnějším řešením.

Jste na změnu připraveni?
Vy jste ti, kteří svou prací mistra kuchaře poskytujete ostatním lidem gurmánské zážitky. Uvědomujete si to? Už pomalu mizí domácí recepty. Dnes se na ně jen vzpomíná. A občas se některé ženy k té plotně postaví a uvaří podle receptů našich babiček domácí jídlo. Dnes je to ale výhradně na Vás!
· Máte potřebné vybavení profesionální kuchyně, abyste splnili nároky hostů, kteří se chystají spojit dobré jídlo s příjemným setkáním s přáteli, nebo s rodinou?
· Jste připraveni připravit lahodné menu ve velkém množství?
· Nechcete být každý den schváceni robotou v kuchyni, která nespočívá jen ve vaření, ale také v úklidu po zavírací hodině?

plamen

Potom je skutečně zapotřebí seznámit se se spotřebiči, které by ve Vaší profesionální kuchyni chybět neměly!
Všestranné konvektomaty, kvalitní myčky na nádobí, kotle na míchání a spoustu dalších šikovných kuchyňských pomocníků! Máte je? A navíc úsporných a všechno nerez! Nemyslíte, že by Vám tito nerezoví pomocníci dokázali pomoci v usnadnění Vaší náročné práce? Vy byste se mohli věnovat už jen dokonalé chuti při kořenění Vašich výtečných pokrmů!