Pokud jste z Prahy a potřebujete se zrovna v rámci hlavního města přesunout na nějaké jiné působiště, tak pak máte jedinečnou možnost využít výhodné stěhování po Praze. Provádí jej zkušená stěhovací firma a svým klientům nabízí více než lákavé podmínky.

doručení zásilky

Urgentní požadavky nejsou žádný problém

No jen si to vezměte. Kde jinde vás přestěhují už během následujících dvaceti čtyř hodin? Tomu se říká skutečná rychlost. Máte-li tak třeba velice urgentní potřebu všechny své věci sbalit a přemístit do nového pracovního působiště, zkušení pracovníci jsou tady pro vás. A rozhodně se nemusíte bát toho, že by se cestou něco rozbilo, pokazilo či ztratilo. Pracovníci vám za to ručí svým odpovědným přístupem, a navíc budou všechny vaše stěhované věci pojištěny.

nákladní vozík

Balicí materiál a ujeté kilometry zdarma

Ovšem tuto nabídku můžete samozřejmě využít i v případě, kdy tak moc nespěcháte. A pokud dáváte přednost tomu vše důkladně naplánovat a domluvit, je vám zdarma k dispozici technik firmy, se kterým můžete rozebrat všechny podrobnosti a projít detailně stěhované věci a prostory. Navíc je velikou výhodou, že zdarma předem dostanete k dispozici potřebné krabice a balicí materiály, takže vůbec nic nemusíte kupovat. A pokud se budete pohybovat pouze po území našeho hlavního města, tak vám ani nebudou účtovány ujeté kilometry. Nicméně nabídka stěhovacích služeb samozřejmě platí i v širším okolí Prahy, a vůbec po celé České republice, a také při stěhování do zahraničí.

seznam aktivit

Na klíč a bez starostí

Nemáte-li na stěhování v běžných pracovních dnech kvůli svému zaneprázdnění čas, můžete se nechat bez příplatku přestěhovat o víkendech či svátcích. Pracovníci budou pracovat klidně i nonstop, aby splnili vaše požadavky na rychlost. A pokud se náhodou celým stěhováním nechcete vůbec zabývat a byli byste nejraději, kdyby vše někdo schopný zajistil za vás, pak můžete využít služby stěhování na klíč, při kterém vás firma přestěhuje třeba v průběhu vaší dovolené a vy přijdete až do nového. Prostě se nebudete muset starat vůbec o nic.