Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Šaty, ve kterých se stanete nepřehlédnutelnou

by on 5 září, 2019 at 8:05 am || Posted in: Krása

Všechny ženy se alespoň na pár hodin touží stát výjimečnou a obdivovanou a chtějí sklízet pocty a poklony vzhledem ke své osobě. Toho mohou dosáhnout mimo jiné i za pomocí vhodně zvolených šatů. Ne každá dáma má ovšem dostatečné zkušenosti, času nebo odvahy pustit se do nákupů sama, a právě v tuto chvíli jistě ocení službu půjčovny společenských šatů, kde je v nabídce česko-francouzské návrhářské dílny přímo ohromující množství modelů. Vybírat můžete z různých délek šatů střižených na různé typy postav se sexy i konzervativnějšími živůtky s delšími rukávy za použití elastických krajek s nejnovějšími vzory.
Žena v červených dlouhých šatech s vlečkou, sedící u stolu se zapálenou svící
V barvách se mladá návrhářka také nedržela zpátky, takže vás jistě osloví společenské dlouhé šaty s bohatými sukněmi v tónech syté zelené, modré, vínové a dráždivé červené barvy. Pro mladší slečny, které se připravují na maturitní ples, máme v našem pražském salonu úžasné romantické modely pošité zářivými kamínky a perličkami, nebo odvážné http://www.extra.cz/dara-rolins-poprve-dole-bez-takhle-odvazne-snimky-jeste-nenafotila saténové šaty potištěné nádherným velkoplošným motivem růží. Nesmí chybět ani nabídka bílých a smetanových šatů pro nevěsty, družičky a vybe matky nevěst i ženichů. Modely od nás padnou i korpuletnějším dámám, a pokud si z naší ohromující nabídky přece jen nevyberete, rádi vám model ušijeme na míru.
Ležící dívka v záplavě růžových nadýchaných šatů
Oslovte nás prostřednictvím kontaktů uvedených na našich internetových stránkách a domluvte si zkoušku šatů přímo v salonu za asistence našich skvělých poradkyň, které vám pomohou s výběrem velikosti a popřípadě i barvy s ohledem na váš typ. Za dobu zkoušky trvající šedesát až sto minut zaplatíte 300,-. Tuto částku neplatíte v případě, že již po zkoušce některé šaty závazně zarezervujete. Přijďte si k nám půjčit, nebo zakoupit šaty, ve kterých se stanete skutečně nepřehlédnutelnou!