Všechny ženy se alespoň na pár hodin touží stát výjimečnou a obdivovanou a chtějí sklízet pocty a poklony vzhledem ke své osobě. Toho mohou dosáhnout mimo jiné i za pomocí vhodně zvolených šatů. Ne každá dáma má ovšem dostatečné zkušenosti, času nebo odvahy pustit se do nákupů sama, a právě v tuto chvíli jistě ocení službu půjčovny společenských šatů, kde je v nabídce česko-francouzské návrhářské dílny přímo ohromující množství modelů. Vybírat můžete z různých délek šatů střižených na různé typy postav se sexy i konzervativnějšími živůtky s delšími rukávy za použití elastických krajek s nejnovějšími vzory.
Žena v červených dlouhých šatech s vlečkou, sedící u stolu se zapálenou svící
V barvách se mladá návrhářka také nedržela zpátky, takže vás jistě osloví společenské dlouhé šaty s bohatými sukněmi v tónech syté zelené, modré, vínové a dráždivé červené barvy. Pro mladší slečny, které se připravují na maturitní ples, máme v našem pražském salonu úžasné romantické modely pošité zářivými kamínky a perličkami, nebo odvážné http://www.extra.cz/dara-rolins-poprve-dole-bez-takhle-odvazne-snimky-jeste-nenafotila saténové šaty potištěné nádherným velkoplošným motivem růží. Nesmí chybět ani nabídka bílých a smetanových šatů pro nevěsty, družičky a vybe matky nevěst i ženichů. Modely od nás padnou i korpuletnějším dámám, a pokud si z naší ohromující nabídky přece jen nevyberete, rádi vám model ušijeme na míru.
Ležící dívka v záplavě růžových nadýchaných šatů
Oslovte nás prostřednictvím kontaktů uvedených na našich internetových stránkách a domluvte si zkoušku šatů přímo v salonu za asistence našich skvělých poradkyň, které vám pomohou s výběrem velikosti a popřípadě i barvy s ohledem na váš typ. Za dobu zkoušky trvající šedesát až sto minut zaplatíte 300,-. Tuto částku neplatíte v případě, že již po zkoušce některé šaty závazně zarezervujete. Přijďte si k nám půjčit, nebo zakoupit šaty, ve kterých se stanete skutečně nepřehlédnutelnou!