Pokud nemáte v této oblasti absolutně žádný přehled, určitě se vám vyplatí vybrat si firmu, která se v tomto oboru skutečně vyzná. Jestliže se totiž obrátíte na odborníky, máte možnost skutečně ušetřit. Vyberte si naší firmu a pomůžeme vám ušetřit minimálně dvě třetiny nákladů na vytápění. Tepelná čerpadla Olomouc u nás seženete za skvělou cenu. Samozřejmostí je záruka v trvání tří let. Pro nás je také samozřejmostí poskytnout vám záruku pět let na montážní práce. To je skutečně výhodná nabídka, nemyslíte?

Další plus

Dalším velkým plusem, kterým naše firma disponuje, je možnost zařídit pro vás dotační program nová zelená úsporám. A to kompletně. Postaráme se o to, abyste skutečně ušetřili maximum. V naší nabídce najdete veškerá dostupná čerpadla. Nabízíme vám čerpadla:

• vzduch-vzduch
• vzduch-voda
• země-voda

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch se hodí především k vytápění i klimatizování jednotlivých místností pomocí venkovního vzduchu. Velkou předností tohoto typu čerpadla je velmi tichý chod. Nemusíte se obávat rušivého elementu, který by snad narušil tichý chod vaší domácnosti. Nic vás rušit nebude. Tento typ čerpadla patří mezi ekologicky šetrná zařízení. Pokud vás trápí rýma či kašel, nebo vás často trápí pálení či bolest oči, jistě vás potěší fakt, že tento typ čerpadla dokáže vyčistit vzduch od alergenů, virů a dalších škodlivin, které se ve vzduchu nacházejí. Zařiďte si takzvanou čistou domácnost a buďte zdravější.

Tepelné čerpadlo vzduch-voda slouží k vytápění jednotlivých místností pomocí venkovního vzduchu z něhož přenáší energii do otopné vody nebo akumulačního zásobníku. U tohoto typu čerpadla je jednoduchá instalace a nižší pořizovací náklady. Opět můžete počítat s šetrností k životnímu prostředí. Tento typ čerpadla může chladit, topit i ohřívat vodu.

Poslední typ, tedy čerpadlo země-voda, převádí tepelnou sluneční energii akumulovanou v zemské kůře na tepelnou. Zde je velkou výhodou dlouhodobá životnost, absolutně tichý chod a zajištění stabilního tepelného zdroje.