Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Když se bydlení stane radostí

by on 2 září, 2017 at 10:40 am || Posted in: Politika

Když člověk doma osamí, začne se najednou na svět dívat jinýma očima. Však to znáte, léta letí a než se stačíme vzpamatovat, tak se naše děti osamostatní a vyletí z hnízda, všechny své závazky máme splněné, dům je splacený a vlastně už nemáme, nač bychom měli úporně šetřit, protože už máme dost peněz odložených pro strýčka příhodu i na solidní důchod. Takže najednou začneme přemýšlet nad věcmi, které nás dříve nenapadly. Začneme si více všímat prostoru, kde bydlíme, protože i vzhledem k našemu stáří teď trávíme čím dál, tím více času doma. A tak nás najednou napadne, že bychom si svůj domov mohli více zútulnit, a že vlastně nyní nastal ten pravý čas vyšperkovat svůj domov tím, po čem jsme vždycky toužili. A je potřeba to udělat dříve, než zestárneme o další desítku let, kdy už na žádné změny nebudeme mít chuť ani dostatek síly.

kuchyňský kout

Takže první věc, která v případě rekonstrukce domu či bytu zpravidla přijde na řadu, je naše kuchyně. Kuchyně je totiž srdcem domu, a tudíž i prostorem, ve kterém trávíme maximum času. Je proto na místě věnovat jí dostatek péče. Takže proč nevyužít svých úspor k tomu, abychom dovedli vše k dokonalosti tak, jak jsme po tom vždy toužili?

kuchyň

Kuchyně je srdcem každého domu

A ta vysněná dokonalost může mít různá jména. Může jít o kuchyni v moderním vysokém lesku anebo o rustikální provedení v babičkovském stylu, každý máme své představy. Nicméně ať už zvolíte jakýkoli design, jistě si pořídíte nové, moderní pomocníky, se kterými pro vás bude vaření a pečení radost. Luxusní kuchyně bude mít jistě také další spoustu vychytávek, ke kterým patří chytré vysouvání a členění zásuvek tak, abyste se k nim nemuseli zbytečně ohýbat, na míru zhotovené skříňky do atypických prostor a rohů, vychytané osvětlení pracovních ploch a případně i kuchyňský ostrůvek. A k tomu všemu jistě nesmíte zapomenout doladit také jídelnu se vším potřebným nábytkem.