Prevence je vážně důležitým úkonem, kterým byste se měli zabývat na prvním místě ve Vašem pomyslném žebříčku v péči o své zdraví. Víte ale, že i erotická masáž je takovou prevencí v životě člověka, který je zahlcen prací?
· Patříte k těm lidem, kteří erotické masáže ihned zavrhují?

kapka

· Nebo jste jejich příznivcem, protože víte, že mají své klady?
V podstatě je to jedno, protože je načase si připomenout, například večerní sprchu, kdy každý člověk provádí očistu těla s mýdlovou pěnou. Je to velmi příjemné, protože smýváte nečistotu z těla, které bylo celý den v jednom kole.
Jak by Vám bylo příjemné, kdyby mýdlová pěna byla součástí erotické masáže, při které byste obrazně řečeno smývali nečistoty z duše? Myslíte si, že by to nebylo příjemné?

Na masáži, kdy Vám masérka uvolňuje strnulou šíji, také používá masážní oleje. Ruce lépe kloužou po povrchu těla a léčivý balzám se dostává i pod kůži. Tím vlastně, velmi laicky řečeno, ustupuje bolest a přichází uvolnění svalstva.
Na masáži erotické může být vonný olej nahrazen mýdlovou pěnou, která taktéž umožňuje lehké klouzání rukou po Vašem těle. Ovšem s tím rozdílem, že masérka využívá ke klouzavým dotekům celé své tělo.

· Umíte si jen představit, jak úžasné může být uvolnění všech Vašich smyslů při intimním světle, s neoděnou masérkou, příjemnou mýdlovou pěnou na těle svém i těle masérky?
· Umíte si představit, jak se Vaše uvolnění rozprostírá do každého kousku Vašeho těla?

mýdlo

· Umíte si představit, jak Vaším tělem i myslí probíhají myšlenky jen a pouze na jedinečný okamžik, kdy si zcela uvědomujete svou živočišnost?
Myslíte si, že v této chvíli budou pro Vás pracovní úspěchy prioritou? Nemístná otázka, viďte?
Pokud jste příznivcem erotických masáží, rozhodně nevynechejte tu, pro niž je základem mýdlová pěna. Co ta dokáže! Rozhodně neprohloupíte.