Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

S mýdlovou pěnou – to ještě neznáte

by on 12 dubna, 2017 at 1:20 am || Posted in: Výrobky

Prevence je vážně důležitým úkonem, kterým byste se měli zabývat na prvním místě ve Vašem pomyslném žebříčku v péči o své zdraví. Víte ale, že i erotická masáž je takovou prevencí v životě člověka, který je zahlcen prací?
· Patříte k těm lidem, kteří erotické masáže ihned zavrhují?

kapka

· Nebo jste jejich příznivcem, protože víte, že mají své klady?
V podstatě je to jedno, protože je načase si připomenout, například večerní sprchu, kdy každý člověk provádí očistu těla s mýdlovou pěnou. Je to velmi příjemné, protože smýváte nečistotu z těla, které bylo celý den v jednom kole.
Jak by Vám bylo příjemné, kdyby mýdlová pěna byla součástí erotické masáže, při které byste obrazně řečeno smývali nečistoty z duše? Myslíte si, že by to nebylo příjemné?

Na masáži, kdy Vám masérka uvolňuje strnulou šíji, také používá masážní oleje. Ruce lépe kloužou po povrchu těla a léčivý balzám se dostává i pod kůži. Tím vlastně, velmi laicky řečeno, ustupuje bolest a přichází uvolnění svalstva.
Na masáži erotické může být vonný olej nahrazen mýdlovou pěnou, která taktéž umožňuje lehké klouzání rukou po Vašem těle. Ovšem s tím rozdílem, že masérka využívá ke klouzavým dotekům celé své tělo.

· Umíte si jen představit, jak úžasné může být uvolnění všech Vašich smyslů při intimním světle, s neoděnou masérkou, příjemnou mýdlovou pěnou na těle svém i těle masérky?
· Umíte si představit, jak se Vaše uvolnění rozprostírá do každého kousku Vašeho těla?

mýdlo

· Umíte si představit, jak Vaším tělem i myslí probíhají myšlenky jen a pouze na jedinečný okamžik, kdy si zcela uvědomujete svou živočišnost?
Myslíte si, že v této chvíli budou pro Vás pracovní úspěchy prioritou? Nemístná otázka, viďte?
Pokud jste příznivcem erotických masáží, rozhodně nevynechejte tu, pro niž je základem mýdlová pěna. Co ta dokáže! Rozhodně neprohloupíte.