Víte, počátky dějin erotiky sahají do dávnověku. Erotické masáže byly běžnou součástí lidského života. A když se podíváte na obrazy, sochy, nebo na jiný druh umění, spatříte na každém kroku nahé smyslné bytosti.
Proč byste se měl tedy stydět za svou touhu užívat si smyslné erotické masáže, kterou provádí opravdové profesionální masérky. Vaše rozpačitost není na místě. Jde o zcela přirozenou potřebu lidstva.

afrodita

Nemáte důvod navenek poukazovat na to, že erotická masáž hraničí s nevěrou, nebo je snad nestoudná. Víte, ono se říká, že odříkaného největší krajíc. A když tak vehementně odsuzujete tyto služby, pak po nich zcela evidentně toužíte. Tak to v podstatě bývá.
A kromě toho odsuzujete něco, co jste sám nepodstoupil. A to se nedělá. Víte, co? Nechte své rozpaky a názory doma a oddejte se sám slastné erotické masáži. Pak můžete mluvit o něčem, co jste sám prožil.

Ačkoliv je erotika, jako taková, běžnou součástí života, určitě si u piva do podrobných detailů nevyprávíte, jak vše probíhalo.

· Malíři své pocity vyjádří štětcem a barvami,
· sochaři vytvoří smyslné dílo z kamene,
· spisovatelé vloží svůj pocit do slov.

A Vy? Vy získáte pocit znovuzrození, který Vám nikdo nevezme. V podstatě nikdo nemusí vědět, že máte za sebou ojedinělý zážitek z erotické masáže. Jde přece jen o intimní záležitost. Ale věřte, že poopravíte svůj názor na službu, kterou jste právě sám prožil.

zotavení

Získat takový zážitek bývá pro mnohé velmi těžkým oříškem, protože byli vychováváni, třeba v puritánském prostředí. Ale mnozí nemají daleko k tomu, aby se s erotickou masáží seznámili na vlastní kůži.

Možná jim, stejně jako Vám, brání ostýchavost. Přesto by měli udělat ten první krok a potom jen zavřít oči a vnímat hebké ruce masérky, vůni vonných svíček a své tělo, které se tak božsky uvolňuje!