Tak jo, zase nás čekají nějaké ty řeči o vesmírné síle, o náboženství. Lépe řečeno o tom, že je všechno na nás. Že nám nikdo s ničím nepomůže, říkáte si vždy, když slyšíte cokoliv o něčem, co nemůžete uchopit a podívat se na to pěkně zblízka. Vy se prostě nenecháte krmit všemi těmi nesmysly.


Jste zatvrzelý realista?
Dobře tedy. Zkuste se zamyslet nad tím, zda jste se někdy stal svědkem něčeho výjimečného, zvláštního, co se jen tak nedá vysvětlit. Byť by to byl jen nepatrný okamžik. Říkáte tomu náhoda? Ne. O náhodu nejde. Vy jste jen uvěřil tomu, že se o náhodu jedná.


Ano. A jsme u toho. Vy jste totiž uvěřil. Znáte to slovní spojení: A víra Tvá Tě uzdraví?
Uvěříte-li pomoci z vesmíru, kterou bohyně Kálí posílá těm, kteří o ni žádají, budete pořádně překvapen. Chce to jen uvěřit ve vyšší mocnost.

Získáte víc, než jste schopen vstřebat

Jsou dny, kdy se cítíte, tak zvaně pod psa. Nic se Vám nedaří, vyhýbáte se lidem, nekomunikujete, uzavíráte se do sebe. A hlavně se trápíte tím, že neznáte cíl své životní poutě. Všechno je vám zatěžko a k životu kolem sebe jste lhostejní?
Tak to opravdu není dobré. Pravděpodobně svádíte boj dobra se zlem, který je skryt v každém z nás.


Zapomeňte na svého ustrašeného realistu v sobě a chopte se naděje, kterou Vám vesmírná bohyně končících životů nabízí.
Nelekejte se, že budete muset ukončit svou cestu životem. Bavíme se o smrti toho starého života, který chcete opustit. Chcete žít přece spokojený a smysluplný život, nebo ne?
Požádejte bohyni o seslání energie, která Vám pomůže zbavit se lhostejnosti, letargie a uzavírání se do sebe.
Nečekejte, že vše proběhne hladce. Každý boj je těžký a strastiplný. Pokud se ale rozhodnete takový boj podstoupit, získáte neuvěřitelný pocit, že dokážete úplně všechno, co si usmyslíte.