Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Poppers – příjemné afrodiziakum

by on 15 dubna, 2018 at 8:51 am || Posted in: Politika

Jedná se o jakési afrodiziakum, které se nejčastěji používá při sexu. Použít jej mohou jak muži, tak i ženy. Zejména ženy zažijí opravdu luxusní orgasmus, muži naprostý boom a homosexuálové velkou slast a rozkoš, protože se jim uvolní hladké svalstvo, což je například i zadeček. Proto si užijete sex naplno, ale pozor můžete ztratit zábrany, takže vždy dopředu s ochrannou.

alkohol

Nebezpečná látka

Při častém použití může dojít k poškození nosní sliznice a plic. Je také potřeba mít na paměti, že jakmile si k poppers přičichnete, ztrácíte kontrolu nad sebou samým a proto je potřeba dbát na ochranu ještě před pohlavním stykem. To znamená, že je nejlepší nasadit si kondom dopředu, abyste nepřistoupili k nechráněnému sexu. S těmito látkami totiž ztratíte zábrany a budete se pouze chtít oddávat vášni. Účinek trvá minutu až dvě a je potřeba se s těmito lahvičkami naučit zacházet.

Nesmí přijít do kontaktu s kůží a po konzumaci, čili požití hrozí až smrt. Proto je potřeba s těmito látkami zacházet opravdu opatrně. Pokud si nechtě šplouchnete tekutinu z lahvičky na kůži, tak se vám vyrazí opravdu silná vyrážka. Nikdy se také nedoporučuje používání lidem, které bolí hlava nebo kteří mají problémy s tlakem. Pokud použijete lahvičku například s tabletami na potenci, pak vám to může způsobit mozkovou příhodu nebo infarkt. Poppers se nedoporučuje kombinovat ani s alkoholem nebo jinými drogami či nebezpečnými látkami. Ovšem sám o sobě vlastně drogou není.

koncert

Jedná se o dostupné zboží, které si můžete nakoupit běžně na internetu nebo v obyčejných sexshopech. Prodává se jako čistič. Můžete si vybírat už více jak ze sta druhů, proto si každý může zvolit ten typ, který mu vyhovuje a který mu po přičichnutí voní, protože v některých případech vám to může připadat jako ředidlo či odbarvovač.

Nejedná se o drogu, tyto látky jsou běžně dostupné. Koupíte je jako čističe, s veškerými opatřeními.