Jedná se o jakési afrodiziakum, které se nejčastěji používá při sexu. Použít jej mohou jak muži, tak i ženy. Zejména ženy zažijí opravdu luxusní orgasmus, muži naprostý boom a homosexuálové velkou slast a rozkoš, protože se jim uvolní hladké svalstvo, což je například i zadeček. Proto si užijete sex naplno, ale pozor můžete ztratit zábrany, takže vždy dopředu s ochrannou.

alkohol

Nebezpečná látka

Při častém použití může dojít k poškození nosní sliznice a plic. Je také potřeba mít na paměti, že jakmile si k poppers přičichnete, ztrácíte kontrolu nad sebou samým a proto je potřeba dbát na ochranu ještě před pohlavním stykem. To znamená, že je nejlepší nasadit si kondom dopředu, abyste nepřistoupili k nechráněnému sexu. S těmito látkami totiž ztratíte zábrany a budete se pouze chtít oddávat vášni. Účinek trvá minutu až dvě a je potřeba se s těmito lahvičkami naučit zacházet.

Nesmí přijít do kontaktu s kůží a po konzumaci, čili požití hrozí až smrt. Proto je potřeba s těmito látkami zacházet opravdu opatrně. Pokud si nechtě šplouchnete tekutinu z lahvičky na kůži, tak se vám vyrazí opravdu silná vyrážka. Nikdy se také nedoporučuje používání lidem, které bolí hlava nebo kteří mají problémy s tlakem. Pokud použijete lahvičku například s tabletami na potenci, pak vám to může způsobit mozkovou příhodu nebo infarkt. Poppers se nedoporučuje kombinovat ani s alkoholem nebo jinými drogami či nebezpečnými látkami. Ovšem sám o sobě vlastně drogou není.

koncert

Jedná se o dostupné zboží, které si můžete nakoupit běžně na internetu nebo v obyčejných sexshopech. Prodává se jako čistič. Můžete si vybírat už více jak ze sta druhů, proto si každý může zvolit ten typ, který mu vyhovuje a který mu po přičichnutí voní, protože v některých případech vám to může připadat jako ředidlo či odbarvovač.

Nejedná se o drogu, tyto látky jsou běžně dostupné. Koupíte je jako čističe, s veškerými opatřeními.