Jednou z nebezpečných látek může být i poppers. Tyto produkty se prodávají v malých lahvičkách, většinou jde o obsah balení do 15 ml, to jsou ty menší nebo o něco větší, kde balení obsahuje 15-30 ml látky. Tato látka je však nebezpečná a je vysoce koncentrovaná.

A. U některých lidí se však používá jako afrodiziakum, k čemuž samozřejmě není určená, ale má své jisté účinky, a díky těm si tyto výrobky objednávají lidé na celém světě, o čem dost dobře svědčí i velké množství právě různých druhů těchto látek. V dnešní době je jich dostupných jenom u nás v České Republice zřejmě více jak 100 mnohdy výrobci udávají až 150 různých druhů lahviček.

Poppers účinky se však nedají vymezit, ale mezi základní patří ztracení zábran. Bude vám silněji a intenzivněji proudit krev v žilách, možná uslyšíte bít své srdce. Budete cítit příjemné pocity a také náruživost. Pokud jej použijete při pohlavním styku, k čemuž je určen a stačí pouze rychle otevřít a přičichnout, navíc jej mohou užívat jak ženy, tak i muži, tak pocítíte ihned nával různých krásných emocí a také větší a silnější prožitek například orgasmu.

Jak u muže, tak i u ženy to působí ihned po přičichnutí. Tyto produkty jsou také vhodné pro homosexuální páry, nejenom pro ty heterosexuální, protože díky nim se vám uvolní hladké svalstvo. Takže se uvolní pohlavní orgány, u muže vaginální formou u muže například také formou zadečku, což je při análním styku právě homosexuálním velice žádoucí. S tímto vám to zkrátka půjde raz dva, snadno a krásně.

B. Rozdílné využití – průmyslový čistič

Ovšem tyto produkty můžete kupovat, pouze pokud máte 18 let. Mají se oficiálně používat jako vysoce koncentrované čističe na audiohlavy, videohlavy, ale také na erotické pomůcky. Můžete jimi čistit pouta, penilní kroužky, kombinézy. Také se používají jako čističe kůže a různých ostatních druhů výrobků v průmyslu.