Letáky, kdo by je neznal. Letáky jsou skvělým propagačním prvkem, i když vám to tak možná nepřipadá. Pokud jsou dobře udělané, své majitele si bez potíží najdou a nemusíte se o to nějak zvlášť snažit. Mohou poskytnout cenné informace. Tištěná informace je někdy k nezaplacení.

brožura

Letákem můžete propagovat cokoli. Svoji firmu, produkt, akci. Můžete široké veřejnosti představit své plány, památky a informace o okolí, pozvat lidi. Úspěch tkví v tom, jak moc leták zaujme nebo nezaujme. Aby zaujal, vložte jeho vyhotovení do rukou profesionálů. Vy si jen zvolte parametry.

Kvalitní leták si majitele vždy najde

Nabízíme kvalitní vyhotovení letáků za velmi příznivou cenu . Poskytneme komplexní služby, včetně doručení vyhotovené zakázky kamkoli po celé republice. Oceníte jistě i to, že nemusíte ztrácet čas a chodit za námi, ale vše lze zařídit pohodlně online přes počítač a internet.

oznámení

Pro vás je důležitý kvalitně vytištěný leták a celá zakázka, pro nás je důležitý spokojený zákazník. Nic není nemožné, vždy se snažíme splnit vaše požadavky. Zvolit si tak můžete spoustu variant v přehledné tabulce.

Ofset nebo digitální tisk, obojí umíme

Zvolte si formát A3 – A6 a počet kusů. Vyberte si z nabídky druh papíru, možností je mnoho, např. lesklá křída, matná křída, ofsetový papír, recyklovaný papír, vše v několika gramážích. Potisk je možný jednostranný i oboustranný, černobílý i plnobarevný. Pozornost pak věnujte způsobu skladu, zde je na výběr mnoho položek. V závěru pak lze zvolit některý ze způsobů zušlechtění, např. UV lak.
Vše tiskneme digitálně nebo ofsetem, závisí to na velikosti zakázky. Oba způsoby však poskytnou dokonalé vyhotovení, přesně podle vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit, potřebujete-li i vy nějaké letáky vytisknout. Jsem tu pro vás.