Chcete vidět kus světa a prožít relaxaci naplno? Chcete si užít nějaké výjimečné procedury v lázních nebo vířivky či bublinkové koupele, masáže, zábaly, obklady, terapeutická cvičení, konzultace s odborníky či rovnou lékaři, a mnohé další?

· Pobyty pro seniory jsou zde speciálně pro vás. Nejsou drahé, protože na tyto služby se vztahují různé slevy. Jako senioři si totiž můžete dovolit jít opravdu nízko s cenou, takže jsou zde pro vás speciální nabídky, za které zaplatíte jenom pár korun.

· Rozhodněte se pro některou nabídku a zajeďte si na malou
dovolenou:.

Nemusíte přece rovnou k moři. Tato cesta je zbytečně náročná a zdlouhavá. Pro starší lidi je také vysoce namáhavá. U nás je také spoustu velice zajímavých míst, které můžete navštívit. Některé jsou jenom u nás v České Republice a měli bychom si jich vážit natolik, abychom je navštívili. Navštěvují je dokonce i zahraniční turisté a některá místa jsou tak opravdu vzácná a velice významná.

Báječný dárek pro každého

Chcete udělat radost vašim bližním? Máte rodiče v důchodovém věku ale pořád ještě čiperné? Pak neváhejte a objednejte jim některý z mnoha různých druhů pobytů. Lázně si mohou dopřát na celý týden, nebo naopak mohou zde strávit pět dní nebo ještě méně. Záleží opravdu na každém, kdo se jak cítí a co všechno chce zažít.

Co zde všechno můžete nalézt?ü komfortní ubytování
ü lázně
ü hotely, penziony, chaty
ü delší či kratší pobyty
ü slevy a velice příznivé ceny
ü wellness, léčivé prameny
ü často plnou penzi a výbornou kuchyni
ü masáže, obklady
ü vířivky a bublinkové vany
ü konzultace s lékaři
ü odborné procedury
ü nebo například neomezenou spotřebu vína či piva, vždy něco extra
ü bohatý program
ü relaxace
ü uvolnění
ü klid a opětovné duševní zdraví
ü fyzické zlepšení vaší kondice
ü viditelné výsledky díky odpočinku
ü lepší náladu
opravdové uvolnění