Doba neustále kráčí dopředu, takže není divu, že i od kamenných tiskáren se upouští a lidé často vyhledávají jejich pohodlnější on-line verzi. Objednávky zde jsou velmi jednoduché a rychlé. Pomocí speciální kalkulačky je navíc dopředu znám předběžný rozpočet. Natisknout si může každý téměř cokoliv – vizitky, kalendáře bloky se spirálou či lepené, brožury, vstupenky, dárkové poukazy, plakáty, hlavičkový papír, letáky, pohlednice, samolepky, …papír na poznámky
Společnost TRIA nabízí tisk bloků pro firmy již od 50 ks za bezkonkurenční ceny. Kromě toho, že nabízí zajímavé řešení vnější strany, je tu možnost mít barevné také vnitřní strany. Pro lepší manipulaci pak všechny mají pevnou podložku umožňující psát i bez jiného pevného podkladu.
Tisk se zde dá objednat hned několika způsoby, z nichž nejjednodušší a zároveň nejrychlejší je přes online systém. Další jsou přes e-mail či telefon, ale zde dojde ke zdlouhavějšímu řešení objednávky. Ke zpracování objednávky je třeba mít vlastní podklady, které se do systému nahrávají již ve druhém kroku objednávky (při objednání jinou formou se zasílají v příloze e-mailu či jako odkaz na externí úložiště).poznámkový blok
Ohledně podkladů se může vyskytnout hned několik problémů. Ne každý si dokáže opatřit vlastní. To ale u této internetové tiskárny není žádný problém – má totiž vlastní grafické studio, které dle zadání klienta podklady vytvoří. Ten, kdo má vlastní návrh jej potřebuje poupravit, ale neví, jak na to. Zde opět pomůže samotná společnost nebo stačí při zadávání objednávky potřebné změny napsat do poznámky.
Je nutné, aby návrhy splňovaly dvě důležité podmínky. Těmi jsou formát PDF a rozlišení alespoň 300DPI. Tisk v nižším rozlišení by totiž ve výsledné fázi mohl být nekvalitní.
Společnost ihned po zpracování objednávky požadované zboží doručí. Po trase Tábor – Benešov – Praha využívá služeb vlastního řidiče, jinak dovoz realizuje pomocí zásilkové společností PPL či využije služeb České pošty.