Vinylové plovoucí podlahy jsou skvělým řešením pro každý interiér. Jejich hlavní a tou největší výhodou je že jde o produkt, který není potřeba ničím lepit ani nijak jinak připevňovat a to díky tomu, že jsou dílce vybaveny speciálním zaklikávacím systémem, takže se prostě jen díly do sebe zasadí a drží. Tento produkt můžete položit naprosto kdekoliv ve Vašem interiéru.

Před položením vinylové plovoucí podlahy byste měli nejdříve upravit povrch, aby byl rovný a abyste tak přešli jejímu poškození. Tento produkt také umožňuje vložení podložky, která snižuje hluk při chození. Jen pozor na to, abyste použili podložku, která je určená přímo pro tento druh produktu. Při použití nevhodného druhu hrozí prohýbání dílců a poškození zaklikávacích zámků.

Každopádně vinylová plovoucí podlaha je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který se vyznačuje skvělou tepelnou propustností, takže pod ni můžete instalovat i vytápění. Jinak jak už bylo zmíněno, pokládka je velmi jednoduchá, kromě toho, že nepotřebujete žádné lepidlo, nepotřebujete také žádné speciální nářadí i zkracování vybraných dílců je velmi snadné a to za pomocí lámacího nože, bez poškození dílce a také bez zbytečného prachu či pilin.

Pokud i Vy chcete svou domácnost vybavit vysoce kvalitní vinylovou plovoucí podlahou, tak se obraťte na nás. V naší široké nabídce najdete velké množství různých designů a vzorů v rozmanitých odstínech barev a vzorů za velmi výhodných cenových podmínek na našem trhu. Kromě toho Vám ve Vámi vybraném dekoru také nabízíme nejrůznější soklové a přechodové lišty.

Proto neváhejte a dopřejte svému interiéru dokonalý vzhled a vybavte jej na dotek velmi příjemnou a vysoce kvalitní vinylovou plovoucí podlahou od nás. Jsme si jisti, že budete stoprocentně spokojeni.