Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

I šatna může být příjemným místem

by on 26 července, 2017 at 1:34 am || Posted in: Politika

Šatny, prostory většině dobře známé. Najdete je ve školách, u veřejných bazénů, ve fitness centrech i v zaměstnání, prostě všude tam, kde si větší množství lidí potřebuje uložit své věci a oblečení na pár hodin.
Do těchto prostor však nejsou ideální dřevěné skříňky. Mnohem více se uplatní ty kovové. Jsou odolnější a lépe se udržují. Dnes už to nemusí být nevzhledné jednobarevné skříně, ale naleznete je v mnoha variantách i barvách. Celý prostor tak navíc rozveselí a doladí.

školní skříně

Kovové šatní skříně v mnoha barvách

Podívejte se na nabídku, kterou vám nabízíme . Máme pro vás skladem připraveno přes 100 různých typů kovových šatních skříní.
Volit můžete podle následujících parametrů:
· Typ základny – nožky, sokl, bez podnože
· Typ zámku – cylindrický, otočný
· Barva korpusu
· Barva dvířek
· Konstrukce – demontovaná, smontovaná, svařovaná
· Počet dveří – 2, 3
Hledáte-li finančně méně náročné řešení, výhodou pro vás budou skřínky montované. Víte proč? Protože jsou skladnější. Rozmontované skříňky totiž mnohem lépe přichystáte na převoz a díky potřebě menšího prostoru na jejich přepravu tak právě za dopravu ušetříte nejvíce.

zámek

Cenově dostupné a kvalitní zároveň

I pro manipulaci jsou montované skříňky mnohem lepší, lépe se nesou a snadněji je tak přemístíte kamkoli budete potřebovat, například do patra. Ne všechna fitness centra jsou umístěna v přízemí a ve starých domech nejsou ani výtahy. Rozmontované skříňky tam tak dostanete mnohem snáze.
Potřebujete-li tedy kvalitní, ale cenově dostupné kovové šatní skříně, to pravé najdete právě u nás. Výběr je opravdu široký a šatní prostor tak můžete vybavit přesně podle svých představ a i z nudného a obyčejného místa tak vykouzlit příjemné prostředí.