Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Geniálně jednoduchá a praktická forma propagace

by on 14 března, 2017 at 7:15 am || Posted in: Politika

Dobrá reklama se šíří téměř sama, dalo by se říci. Jak ale na dobrou reklamu, toť otázka. Velký úspěch slaví nejrůznější reklamní předměty, jsou vhodným dárkem a lidé je často používají. Jediný problém může být jejich velikost. Kromě kontaktu a názvu firmy nebo akce v pidi formátu se na ně nic jiného nevejde.

Potřebujete-li pro svoji propagaci poněkud více prostoru a kromě loga umístit i nějaký všeříkající motiv, jako dělané jsou právě pro vás promo tašky. Kvalitní a praktický předmět, který stoprocentně lidé jen tak nezahodí a nějakou dobu ho budou využívat. Reklama se tak bude nevtíravě šířit do širokého okolí.
Samotný potisk probíhá sítotiskem nebo flexotiskem, v závislosti na počtu kusů vaší zakázky a vyznačuje se vysokou kvalitou.

Vyberte si typ tašky podle účelu

Vybírat můžete ze čtyř základních variant tašek , každá z nich vás upoutá něčím jiným. Zvolit si tak můžete typ vhodný právě pro vás.

Látkové tašky
Jedná se především o tašky bavlněné, které se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. K dispozici však je i BIO bavlna nebo dokonce i netkaná textilie.
Vybírat si můžete nejen barvu, ale i gramáž a rozměr. Případně si nechte uší tašky na míru. Vlastní potisk je samozřejmostí.

Jutové tašky
Přírodní materiál je velmi oblíbený, jutu jistě všichni znáte. Tyto typy tašek jsou velmi odolné a nosné a hodí se i na těžší nákupy.
I zde jsou k dispozici různá barevná provedení i velikosti. Najdete zde i možnost kombinace s laminací nebo bavlnou.

Batůžky a vaky
Kdo by neznal tyto úžasně jednoduché a velmi snadno uzavíratelné batůžky a sáčky. Vyrobeny jsou z bavlny, netkané textilie i polyesteru.

Perfektně se hodí na sportovní aktivity či přezuvky do školy. Uplatní se na výletech i nejrůznějších procházkách.