Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Garážová vrata v moderním pojetí

by on 6 ledna, 2018 at 8:04 am || Posted in: Ekonomika

Každý kdo je hrdým majitelem motorového mazlíčka, ví, že nejlepší co může pro své auto nebo motorku udělat, je schovávat jej do garáže. Tam jej nejlépe ochráníte před povětrnostními vlivy a vandaly.

Designový kus pro váš dům

Taková vrata jsou dominantním prvkem v celkovém vzhledu objektu, ve kterém jsou upevněná. Naštěstí http://www.hzscr.cz/clanek/na-hrade-bouzov-horelo-nastesti-jen-cvicne.aspxi v této oblasti existují nejen funkční, ale i dobře vypadající produkty. Taková lze nalézt i pod taktovkou značky Hörmann. Firma prodávající nejen garážová vrata v Opavě.

luxusní vrata

Jejich produkty jsou moderní, vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny snadným ovládáním. Jsou tak vhodné pro každého. Nejen do domu, ale svůj potenciál využijí i v průmyslovém odvětví. Lze jimi zavřít i za dodávkami a terénními vozidly. Vrata jsou pro všechny, co mají styl.

Druhy vrat podle otevírání

Produkt je vytvořen se dvěma typy otevírání.

  1. Výklopná – Už z názvu vyplývá, že jejich hlavní pohyb je vyklopení. A to se děje před odstavením pod stropem. Lze vybírat z mnoha motivů vyobrazených na dřevěném nebo ocelovém podkladu.
  2. Sekční – Protože se otevírají kolmo nahoru, jsou vhodné do malých prostorů před garáží (menší nájezd) a pro větší vozidla. Více místa v garáži a volný průjezd jistě oceníte. Lze je ovládat manuálně nebo plně automaticky. Pomocí dálkového ovladače. Vybaveny pružinami a pojistkou, v případě jejich náhlého prasknutí.

venkovské bydliště

Typy výklopných a sekčních modelů

Výklopný typ disponuje dvěma typy. Berry N 80 (samostatná garáž) a DF 98 (dvojgaráž).
Sekční typ pak čtyřmi. LPU 40 (tepelná izolace), EPU 40 (vhodné do dílny), LTE 40 (nevytápěný prostor) a LTH 40 (pro náročné klienty milující dřevo).
Navíc vrata Hörmann obsahují řadu vrata Design, která jsou plně kompatibilní s domovními dveřmi Design.
Všechny vrata jsou kvalitně provedená a zajišťují bezpečí vašeho majetku. Navíc svým designem podtrhnou každý dům.