Každý kdo je hrdým majitelem motorového mazlíčka, ví, že nejlepší co může pro své auto nebo motorku udělat, je schovávat jej do garáže. Tam jej nejlépe ochráníte před povětrnostními vlivy a vandaly.

Designový kus pro váš dům

Taková vrata jsou dominantním prvkem v celkovém vzhledu objektu, ve kterém jsou upevněná. Naštěstí http://www.hzscr.cz/clanek/na-hrade-bouzov-horelo-nastesti-jen-cvicne.aspxi v této oblasti existují nejen funkční, ale i dobře vypadající produkty. Taková lze nalézt i pod taktovkou značky Hörmann. Firma prodávající nejen garážová vrata v Opavě.

luxusní vrata

Jejich produkty jsou moderní, vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vybaveny snadným ovládáním. Jsou tak vhodné pro každého. Nejen do domu, ale svůj potenciál využijí i v průmyslovém odvětví. Lze jimi zavřít i za dodávkami a terénními vozidly. Vrata jsou pro všechny, co mají styl.

Druhy vrat podle otevírání

Produkt je vytvořen se dvěma typy otevírání.

  1. Výklopná – Už z názvu vyplývá, že jejich hlavní pohyb je vyklopení. A to se děje před odstavením pod stropem. Lze vybírat z mnoha motivů vyobrazených na dřevěném nebo ocelovém podkladu.
  2. Sekční – Protože se otevírají kolmo nahoru, jsou vhodné do malých prostorů před garáží (menší nájezd) a pro větší vozidla. Více místa v garáži a volný průjezd jistě oceníte. Lze je ovládat manuálně nebo plně automaticky. Pomocí dálkového ovladače. Vybaveny pružinami a pojistkou, v případě jejich náhlého prasknutí.

venkovské bydliště

Typy výklopných a sekčních modelů

Výklopný typ disponuje dvěma typy. Berry N 80 (samostatná garáž) a DF 98 (dvojgaráž).
Sekční typ pak čtyřmi. LPU 40 (tepelná izolace), EPU 40 (vhodné do dílny), LTE 40 (nevytápěný prostor) a LTH 40 (pro náročné klienty milující dřevo).
Navíc vrata Hörmann obsahují řadu vrata Design, která jsou plně kompatibilní s domovními dveřmi Design.
Všechny vrata jsou kvalitně provedená a zajišťují bezpečí vašeho majetku. Navíc svým designem podtrhnou každý dům.