Sex patří k základním potřebám, které je potřebné nejen dodržovat, ale také si je patřičně užívat. K tomu slouží nejen různé erotické pomůcky, ale také různé formy afrodiziaka, ke kterým patří také poppers Praha.

viagra

O co se vůbec jedná?
Jedná se o název pro více chemických látek, jako jsou alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit nebo dusitan amylnatý. V tomto složení a pod tímto názvem mají účinky afrodiziaka, které bylo známé především v 70. letech u homosexuálů.
V dnešní moderní době je však tento prostředek využívaný také heterosexuálními páry na zpestření chvil intimity a sexu.

Účinky poppers Praha snižují kapacitu krve a tím i přesun kyslíku. Vdechuje se nosem a do pár sekund se dostaví požadovaný stav, který spočívá v malátnosti, euforii, stavu uvolnění, který má pozitivní vliv na dostavení se orgasmu a jeho intenzivnější prožití.
Jedná se o pocity, které jak rychle přijdou, tak rychle také odezní, proto je vhodné látku nosem inhalovat těsně před dostavením se orgasmu a jeho působení si tak prodloužit a také zesílit.

Mezi milovníky sexu je tento přípravek stále více oblíbený a dopřává si jeho účinky spousta párů ať už heterosexuálních nebo homosexuálních. Uvolňuje totiž především hladké svalstvo umístněné v oblasti pohlavních orgánů a konečníku a tím pádem je zážitek z intimních hrátek mnohem intenzivnější.
K dostání je v praktických lahvičkách, ze kterých lze látku hned inhalovat. Nedoporučuje se látku kombinovat s dalšími afrodiziaky ani dávkování přehánět, protože se mohou dostavit nežádoucí účinky jako třeba zrychlení tepu, zvýšení krevního tlaku, bolesti hlavy a podobně.

milenci

Vyzkoušet se má všechno a v tomto případě nejde o příliš návykovou látku, takže si jí můžete dopřát při sexu opakovaně a bez toho, abyste se stali závislí.
Díky účinkům se překrví pohlavní soustava a zážitek ze sexu bude mnohem lepší, než jste byli třeba zvyklí doposud.