Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Afrodiziakum, ke kterému stačí jen přičichnout

by on 1 července, 2018 at 1:03 am || Posted in: Politika


Sex patří k základním potřebám, které je potřebné nejen dodržovat, ale také si je patřičně užívat. K tomu slouží nejen různé erotické pomůcky, ale také různé formy afrodiziaka, ke kterým patří také poppers Praha.

viagra

O co se vůbec jedná?
Jedná se o název pro více chemických látek, jako jsou alkyl nitrit, butyl nitrit, isobutyl nitrit nebo dusitan amylnatý. V tomto složení a pod tímto názvem mají účinky afrodiziaka, které bylo známé především v 70. letech u homosexuálů.
V dnešní moderní době je však tento prostředek využívaný také heterosexuálními páry na zpestření chvil intimity a sexu.

Účinky poppers Praha snižují kapacitu krve a tím i přesun kyslíku. Vdechuje se nosem a do pár sekund se dostaví požadovaný stav, který spočívá v malátnosti, euforii, stavu uvolnění, který má pozitivní vliv na dostavení se orgasmu a jeho intenzivnější prožití.
Jedná se o pocity, které jak rychle přijdou, tak rychle také odezní, proto je vhodné látku nosem inhalovat těsně před dostavením se orgasmu a jeho působení si tak prodloužit a také zesílit.

Mezi milovníky sexu je tento přípravek stále více oblíbený a dopřává si jeho účinky spousta párů ať už heterosexuálních nebo homosexuálních. Uvolňuje totiž především hladké svalstvo umístněné v oblasti pohlavních orgánů a konečníku a tím pádem je zážitek z intimních hrátek mnohem intenzivnější.
K dostání je v praktických lahvičkách, ze kterých lze látku hned inhalovat. Nedoporučuje se látku kombinovat s dalšími afrodiziaky ani dávkování přehánět, protože se mohou dostavit nežádoucí účinky jako třeba zrychlení tepu, zvýšení krevního tlaku, bolesti hlavy a podobně.

milenci

Vyzkoušet se má všechno a v tomto případě nejde o příliš návykovou látku, takže si jí můžete dopřát při sexu opakovaně a bez toho, abyste se stali závislí.
Díky účinkům se překrví pohlavní soustava a zážitek ze sexu bude mnohem lepší, než jste byli třeba zvyklí doposud.