Stále více se projevuje trend problematické erekce u mužů v mladším věku. Většina žen je toho názoru, že muži jsou doslova mašiny, které mohou souložit téměř 24 hodin denně. Vlastně v podstatě nemyslí na nic jiného než na sex. Ovšem skutečnost je mnohdy překvapivá. Po dokonalé večeři a skvělém filmu v kině je očekáván závěr v podobě dokonalého sexu. V tu chvíli ovšem může dojít k problému. Ať se muž snaží, jak chce, prostě to nejde. Ženu pak samozřejmě napadají myšlenky, že je pro něj nepřitažlivá, nebo že pro něj není dost dobrá. Příčiny jsou však většinou úplně někde jinde.

blízkost lidí

Únava

Únava je velice častou příčinou. Je to prostě problém současné doby. Z každé strany se na nás valí spousta povinností a starostí, díky kterým jsme ve stresu. A muži nejsou samozřejmě výjimkou. Přestože si ženy myslí, že muži si neberou nic osobně a berou vše spíš s nadhledem. Opak je pravdou. Nemyslete si, i muži pociťují stres. Nedávají jej však tolik najevo jako ženy, ale udržují jej spíš v sobě. Nával stresu se však může projevit právě v posteli.

Příliš mnoho alkoholu

Ano, i alkohol ovlivňuje kvalitu sexu. Posilnění alkoholem vyhledává spousta mužů. Mají pak pocit, že jsou nepřekonatelní. Dodává jim totiž potřebné sebevědomí. Jedná se však většinou pouze o pocit. Nadměrná konzumace alkoholu totiž způsobuje problémy se ztopořením penisu.

opilá žába

Drogy nejsou velkým příznivcem kvalitního sexu

Ať už si chcete zpříjemnit párty tvrdými či měkkými drogami, můžete pociťovat následné problémy právě v posteli. I taková marihuana vám může natropit problémy a váš večer tak nebude takový, jaký jste si jej představovali.

zákaz drog

Zkuste omezit masturbaci

V mnoha případech je masturbace dobrým cvikem pro vaši výdrž. Jestliže však masturbujete několikrát denně, můžete mít potom problém při samotném styku s partnerkou, ke kterému tak nemusí ani dojít.

Nebudu dost dobrý!

Ženy mají komplexy z toho, jak vypadají ve spodním prádle, nebo jak vypadají úplně nahé. Nemyslete si, i muži mají své komplexy. Ty se většinou týkají právě toho, zda pro budou v posteli pro partnerku ti nejlepší.