Heterosexuálové, homosexuálové a další verze různě zaměřených lidí – zkrátka a dobře každý si může vyzkoušet tyto lahvičky s obsahem velice účinné látky .

kluk

V historii označováno jako afrodiziakum

Látka obsažené v lahvičkách známá pod slangovým výrazem poppers se v historii označovala jako afrodiziakum. I v dnešní době ji můžete v těchto kategoriích nalézt, protože jí spoustu uživatelů a prodejců právě za afrodiziakum považuje. V historii se na tuto látku zaměřovali homosexuálové a zažila největší boom již v minulém století. V dnešní době ji používají jak mladší ročníky, tak také starší a dospělí lidé a dokonce i ti, kteří ji používali již například tehdy v minulém století. Účinky fungují jak na ženském, tak také na mužském těle.

Chcete mít křídla?
Alespoň na chvíli si užít nečekané a slastné pocity? Vypnout z každodenních starostí a trochu si užít? Lahvičky se užívají (nepolykají), nejenom při sexuálních aktivitách, ale také jako povzbuzení mysli. Můžete cítit bolesti hlavy a pnutí, bušení srdce, ale na pár vteřin – běžně se uvádí účinek v rozmezí jedné až dvou minut, úplně vypnete a nebudete na nic myslet, než jenom na sebe, na své tělo a na své pocity. Vyzkoušet to může každý. Některé lahvičky mají dokonce prodloužený účinek, jiné mohou mít extra rychlý nástup nebo extrémně silný účinek. Vyzkoušet můžete různé lahvičky, existuje jich až 100 druhů, takže je z čeho vybírat.

pár

Na chvíli můžete odletět do úplně jiného světa a zapomenout na vše. Nejlepší účinek je, když provádíte sexuální hrátky. Těsně před vyvrcholení stačí přičichnout a vaše pocity budou extrémní.

  • Mezi nejznámější a nejlépe hodnocené patří rozhodně Rush. Tento typ má svou tradici a historický původ, proto je možná tak známý a proslulý. Vyrábí se již řadu let pod různými názvy jako Rush Ultra Strong a podobně. Kvalitní výrobek za super cenu, stojí za vyzkoušení. Mezi další velice oblíbené se řadí produkty Amsterdam. Ty najdete také pod různými názvy a také pod odlišnými velikostmi.