Využijte naše lázeňské pobyty k tomu, abyste nabrali síly a nechali všechny starosti v práci. Pojďte se procházet po kolonádě, ukusujte oplatku s voňavou cukrovo-skořicovou směsí a nechte své tělo a především hlavu úplně odpočívat.

Jak takový výlet do relaxace objednat?

Je to velmi jednoduché. Vybírat můžete podle regionu, lokality a také podle tématu zájezdu. Každý člověk si tak jednoduše vybere podle svého a podle svých přání nebo potřeb. Zároveň si samozřejmě můžete vybírat i podle cenových relací, které jsou většinou zobrazeny podle počtů dnů a osob jako celková částka. A co dál? Vyplníte rezervační formulář nebo zavolejte na uvedené telefonní číslo a my vám zajistíme do 2 hodin odpověď na vaši rezervaci.

Jak je to s platbou?

Pokud je termín pobytu na objednaný zájezd v termínu dříve než za 30 dní, hradí se celá částka najednou a to do data splatnosti uvedeného na zálohové faktuře. Je-li termín pobytu déle než za 30 dní, hradí se záloha ve výši 50 % a to nejpozději do data splatnosti na zálohové faktuře. Doplatit je pak potřeba zbylou částku 14 dní před nástupem k lázeňskému pobytu.

A jaké jsou ceny?

Ceny garantujeme zajímavé a také nižší než byste získali, kdybyste si lázeňské pobyty objednávali sami přímo na penzionu nebo hotelu. Vážíme si našich klientů a chceme pro ně to nejlepší. Takže pokud nějaký zájezd wellness nebo s relaxací a péčí o tělo nabízíme, rozhodně vycházíme z referencí hostů, anebo jsme sami místo vyzkoušeli. Chceme mít totiž jistotu, že nabízíme opravdu maximální komfort za rozumné peníze.

Jak je to s případnými storno poplatky?

Občas se skutečně může stát, že v nevhodnou dobu onemocníte a nemáte jinou možnost, než na lázeňský pobyt prostě neodjet. Pokud nám pošlete lékařskou zprávu 3 dny před nástupem na pobyt, váš termín přesuneme po dohodě s vámi na jiný vyhovující.

Může se stát, že se nám nebude zájezd líbit, je možné to nějak řešit?

Neprodleně sepište reklamační zápis a odešlete nám jeho kopii. Budeme se reklamací zabývat velmi rychle, a pokud bude vaše reklamace oprávněná, obdržíte zpět vaše peníze.