Rozmýšlíte nad prostorem v kuchyni a stále tápete? Nevíte, jak by se dal prostor co nejlépe využít? Chtěli byste celou místnost udělat praktickou, ale zároveň aby splňovala moderní předpoklady a cítili jste se tam jako v luxusu? Naše profesionální návrhářské středisko pro vás vykouzlí jakýkoliv návrh kuchyně. Může se jednat o malý prostor či o velký.
Návrhy kuchyní provádíme již celou řadu let. Za tu dobu jsme měli možnost poznat materiály, složitost objednávky, náročnost samotné výroby a předpoklady uskutečnění. Všechno do sebe musí zapadat.

návrh

Podle vašich představ

  • V některých případech mají klienti už poměrně jasno. Vědí, jak prostor využít, jak si přejí rozmístit spotřebiče, jaké budou nejlepší skříňky, jaký materiál. To všechno můžeme zohlednit. Řekněte nám své požadavky nebo představy. Návrh zpracujeme na základě vámi dodaných informací. Nebojte se zeptat nebo spekulovat nad různými možnostmi. Pokud máte jasnou představu, pak nám ji sdělte.

Bez reálné představy

  • V ostatních případech to může probíhat třeba i tím způsobem, že klienti ještě nevědí, jak by bylo nejlepší využít celý prostor. Nejsou omezení prostorem, zásuvkami či podobnými prvky, takže můžeme začít pracovat s celým projektem od samotného počátku. Klidně můžete nechat celý návrh na našich profesionálech. Pokud nemáte konkrétní a jasnou představu, zpracujeme nezávazně daný prostor do podoby, která by byla nejvhodnější.
  • Nesedí vám rozměry nábytku? Chtěli byste raději vyrobit kuchyni na zakázku? Nevyznáte se v různých výpočtech a nechce se vám každou skříňku měřit? Nechejte si vypracovat náš 3D projekt.

kreativita
Projekt vymyslíme, navrhneme a zašleme. Jako profesionální výrobci kuchyní umíme projekt nakreslit a následně také vyrobit třeba i po milimetrech. Pro nás není nic problém. Srovnáme se i se zdánlivě nesplnitelnými nebo těžkými úkoly.
Projekty vytváříme na přání klientů, takže bude proveden ve vámi vybraném dekoru.
Díky vzorkovně si můžete přijít prohlédnout vzorky v reálné podobě. Uvidíte, jak vypadá dekor, jak se k sobě zvolené barvy hodí a jak to všechno bude ladit.

  • Jak vše probíhá?
  • Vyplníte formulář, uveďte rozměry místnosti, případně do přílohy můžete nakreslit plánek, například od ruky. Můžete nám také poslat fotku vaší vysněné kuchyně. Vše zpracujeme na základně vámi dodaných podkladů a odešleme.