Vaše pracovna, vaše dílna, místo, ve kterém si realizujete své sny nebo místo, kde trávíte každý den v práci. Pro kvalitně odvedenou práci však nepotřebujete jen perfektní nářadí, ale také přehled. Přehled o materiálu i všech pomůckách. Vždy je nutné mít vše, co potřebujete hned po ruce.
kovové regály
Přehled vám staré a rozlámané police neumožní, ani věci naházené na jedné hromadě nebo pověšené na improvizovaných háčcích. Vybavte si prostor kvalitním nábytkem s přehledným členěním. Pomůžeme vám.
Vyberte si u nás nové kovové skříně a dílenské regály, naše nabídka je velmi pestrá. Předností našeho vybavení je kvalita a precizní výroba. Proto poskytujeme záruku až 7 let. Nestane se vám, že by se vlivem užívání cokoli poškodilo. Veškerý nábytek bude vypadat jako nový i po letech náročného provozu.

Kvalitní nábytek je základ čistého prostředí

Naleznete u nás především skříně univerzální, s vybavením, plastové i pro uložení PC techniky, dále veškeré vybavení a různé varianty regálů. Uložit tedy můžete cokoli a vždy přehledně. Nevíte jaký nábytek přesně volit? Vybírejte podle parametrů, které jsou pro vás důležité, patří sem následující možnosti:
· Počet polic od 0 po 5 a jejich nosnost od 25 kg do 100 kg
· Volba rozměrů
· Typ dveří, křídlové či prosklené
· Několik barev korpusu nebo barev dveří
· Demontovanou, montovanou nebo svařovanou konstrukci
zimní pneumatiky
Bude-li vaše dílna vybavena nábytkem, který odpovídá vašim představám z hlediska členění, nosnosti či barevného provedení, odrazí se to ve výsledku vaší práce. Přehled v nářadí i materiálu a dostatečný prostor pro práci a manipulaci s čímkoli je naprostý základ všeho.
Nečekejte ani minutu a udělejte změnu ještě dnes. Vy i vaše práce si to zasloužíte. Dopřejte si při tvorbě klid a prostor. Náš nábytek vám to umožní.