Pojďte se s námi podívat na možnosti, které ve vaší domácnosti jsou. Svítíte ještěklasickými Edisonovými svítidly? Potom si můžete udělat první čárku v řadě, kde budete v budoucnu moci ušetřit. Nahradit klasické staré technologie vám pomohou LED žárovky e27, který mají naprosto univerzální velký závit, hodící se na náhrady u všech klasických světel. Tento druh závitu vám pomůže obnovit svícení, ale s velkou úsporou až 90% elektrické energie.

Další možnosti, kde je možné ušetřit.


Pokud ještě přemýšlíte, kterým se směrem se ubrat, abyste mohli ušetřit na výdajích za elektrickou energii, jistě se můžete podívat, jaký druh spotřebičů tvoří vaše lednička, pračka, myčka nebo sušička. Pokud jste již při nákupu řešili otázku zelené úspory energií, jistě jste volili rovnou nějaké šikovné spotřebiče, které zároveň budou hospodárně fungovat. Tedy pokud patří do kategorie, která je stanovená jako nejvíce ekologická, máte vyhráno. Vaše bílé spotřebiče pro vás ušetří spoustu peněz.

Vraťme se ke svícení a úspoře elektrické energie.


Možná jste už jako dítě slýchali, že máte zhasínat a nenechávat všude stále rozsvíceno. Vidíte, a doba a technologie se mění, a už dávno jim nedělá dobře stálé rozsvícení a zhasínání. Nejlepší pro ně je, když svítí delší dobu a stále se nezhasínají a nerozsvěcí. Princip nové technologie je totiž založený na jiném principu než na stále žhavícím vláknu uvnitř. Svícení úsporných žárovek způsobuje hořící plyn, který uvnitř baněk či trubic hoří stabilním světlem. Těmto světlům tedy nedělá vůbec dobře, když musí startér stále startovat proces jiskření pro obnovu hoření plynu. Také velký chlad je pro tento druh úsporných žárovek nepříznivý. Přesto neskutečně dlouhá životnost těchto zdrojů světla vás přesvědčí o jehovýborné funkčnosti a perfektní možnosti, jak vést domácnost hospodárněji.

Nahraďte vaše klasické žárovky LED žárovkami e27 a budete mít vždy nějaké koruny k dobru, i když budete stále a intenzivně ve vaší domácnosti svítit.