Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Čert aby vzal internet

by on 23 srpna, 2022 at 6:03 am || Posted in: PC

Myslím, že asi každý z nás zná dneska internet. Že o něm každý aspoň slyšel. A většinou nejenom slyšel, ale taky ho používá. A říká se, že je internet náš pomocník a rádce. A je to tak. Akorát že nám neradí vždycky tak, jak by bylo třeba, a někdy nám pomůže jenom k problémům. Internet je zkrátka hromada nejrůznějších informací, které sem někdo dal, aby je někdo jiný pro změnu čerpal a používal. A vzhledem k tomu, jak je každý člověk jiný, jsou i ty informace různé. Někdy pomůžou, ale jindy je to docela jinak. Měla jsem třeba kamarádku. Byly jsme kamarádky, ale pak jsme se dlouho neviděly. A když jsme zase přišly do kontaktu, už to nebyla ona. Určitě i já jsem se změnila, ale ona určitě víc. A kvůli internetu hodně ošklivým způsobem.

oblepený počítač

Co jí internet nasadil do hlavy? Nestačím se divit. To, o čem jsem si myslela, že to snad ani není možné, aby to bral někdo vážně, jsem v jejím případě mohla vidět a slyšet na vlastní oči a uši. Internet jí dokázal přesvědčit o něčem, u čeho jsem nevěřila, že by to někdo mohl vzít za bernou minci. A tak moje stará kamarádka tvrdí nejen to, že třeba očkování proti koronaviru nemělo a nemá smysl. Zpočátku mi vyprávěla to o těch čipech, co se měly ukrývat v rádoby vakcínách, teď už ale se stejným zápalem mluví o tom, jak se těmi vakcínami naši lidé vlastně vraždili a jak prý dodnes ze svých hrobů vyzařují cosi zlé, co v těch vakcínách bylo a co je zabilo.

počítač a vyhledávač

Pak tvrdí to o těch podivných malých červíčcích žijících v respirátorech a ničících nám zdraví, mluví o globálním spiknutí Ameriky a Ruska, které nás má s pomocí našich politiků zruinovat a zotročit, o tom, jak už co nevidět dojdou lidem potraviny a kdo nežije na vesnici a nezajistí si tam potraviny sám ze svých zdrojů, umře hlady, a podobně. Nevěřila bych, že se to může stát, ale stalo se. A doufejme, že to je ojedinělý případ, že takhle jednou nezhloupneme z internetu všichni.