Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Základem úspěchu u vody je kvalitní rybářské vybavení

by on 17 května, 2017 at 7:53 am || Posted in: Politika

Multiplikátory se k nám dostali sice už v minulém století, ale ještě dnes stále spousta rybářů přemýšlí nad tím, jestli jde o důležité vybavení a v čem jsou o tolik lepší než běžný smekací naviják. Ve většině případů si říkají, že pokud se nechystají k moři na větší úlovky, než jsou naše běžné sladkovodní ryby, tak přece ten kus vybavení nepotřebují a že jim stačí k úspěchu běžný naviják, ale tak tomu není.

voda, ruce, rybářský prut

Kvalitní multiplikátor, na který se můžete spolehnout v každém případě, se Vám bude hodit i na našich vodách a to hlavně pokud se chystáte na sumce. Jaký je tedy rozdíl mezi multiplikátorem a běžným navijákem? Tak v první řadě je o mnoho odolnější a vyráběný z pevnějších a odolnějších materiálů, takže vydrží opravdu hodně vysokou zátěž a mají větší kapacitu vlasce. A také jistě oceníte elektrické modely, které Vám pomohou s navíjením a tím Vám hodně usnadní práci s vytažením Vašeho úlovku.

V naší široké nabídce najdete jak modely určené na sumce, tak modely určené pro mořský rybolov a samozřejmě druhy, které můžete využít při obojím. Takže jak vidíte, nemusíte se zrovna chystat k moři na lov z lodě, abyste si pořídili kus kvalitního a spolehlivého vybavení. Multiplikátor Vám usnadní chytání i na našich vodách a uvidíte, že i Vy s ním budete velmi spokojeni a Vaše úspěšnost u vody se o hodně zvýší.

Kromě toho Vám náš specializovaný obchod pro rybáře také nabízí všechny na trhu dostupné druhy rybářských prutů ve vysoké kvalitě, vlasce, pletené šňůry, krmné směsi, návnady a nástrahy a vůbec všechno důležité vybavení pro kvalitní rybolov. Také Vám můžeme zpříjemnit pobyt u vody díky naší nabídce bivaků a křesel a dalších doplňků, které u vody oceníte.

vlasec, naviják