Pořád se ještě moříte s vyčištěním kožených věcí, které máte už dlouhá léta? Nechce se Vám je nosit do čistírny? Nemáte ale přípravek, který by dokázal vyčistit dokonale a spolehlivě? Pak neznáte poppers!

Co to je vlastně poppers?
Máte pocit, jako byste už někdy slyšel o tom, že nějaký poppers existuje? Není to snad nějaká droga? Neměl byste se tomuto čističi vyhnout? Není snad nebezpečný?
Otázky máte trefné.

květ

· Poppers je vlastně produkt určený k vyčištění kůže, ale také k hlavám videorekordérů. Kdo má ale v dnešní době videopřehrávač, viďte? Možná jen nějaký sběratel starožitností.
· Ano, je považována za drogu, pokud si ji někdo k těmto účelům pořizuje. Vdechnutím uvolňuje hladké svalstvo, ale i zábrany, podporuje euforii. Homosexuálové ji dobře znají.

· Vyhýbat byste se poppers neměl, protože vyčistí Vaše skvrny se spolehlivostí.
· Nebezpečný rozhodně není, pokud dodržíte všechna bezpečnostní opatření, která jsou vždy přiložena!
Poppers je hořlavá tekutina, obsahuje nebezpečné chemické látky, může být afrodiziakem, ale také je používána, jako protijed otravě kyanidem. Dokonce pomáhá kardiakům k roztažení cév v případě náhlé nouze.

Jak protichůdné účinky, viďte? Vy si ale můžete dobrovolně vybrat účel koupě poppers pro své potřeby! A Vy potřebujete pouze dokonale vyčistit ty zatracené skvrny. Ale je důležité vědět, co si kupujete. Už jenom proto, abyste se nedivil prodávajícímu, že by na Vás mohl hledět docela jiným pohledem, než kdybyste kupoval čistič kůže, který má jen jeden účinek! Mohl by být z komunity, která je Vám na hony vzdálená. Slova: Ať Vám poppers dobře slouží, proto neberte příliš osobně. Ale to jde jen o zlehčení tématu.

muž

Při čištění kůže opravdu dodržujte pravidla na přiloženém letáku, abyste neměl zdravotní potíže, a uschovejte lahvičku do ledničky tak, aby se k ní nedostaly ruce nepovolaného!