Její nedílnou součástí jsou také zcela kamenné tváře u stolu, kdy se nikdo ani nehne. Nikdo ani nedutá, lidé se moc nehýbají, zhluboka nedýchají, neškrábou se, nic nedělají, jenom sledují karty. Je vám zřejmě jasné, že se jedná o poker. Nikdy nesmíte udělat nic, co by přimělo ostatní hráče si myslet, že máte lepší nebo horší karty, proto také ty kamenné tváře, které vám nic neřeknou. Občas jde o náhodu a štěstí, ale většinou jde o profesionální hráče, kteří mají všechno moc dobře spočítané. Sledují pořád hru a nezpustí z ní oči. Musí se plně soustředit a nevypínat mozek ani na chviličku, pak se teprve mohou stát absolutními vítězi.

hazard

· Lidí, kteří chtějí vyhrát v karetních hrách je však mnoho. U nás v České Republice se pořádají různé turnaje, ale ty se pořádají i na světové úrovni.
· Zprostředkováváme informace ze světa, ale také z české scény. Na poli zahraničních států vám přineseme články a potřebné komentáře.

Zajímají vás články, informace, komentáře, rozhovory, výsledky a mnoho dalších zajímavostí či aktualit?

Hledáte odpovědi na své otázky? – Jsme zde právě pro vás a přinášíme nové informace a aktuality ze světa pokeru.
Poker online vám zprostředkujeme živě. Okamžité události a aktuality u nás najdete ihned. Pohybujeme se v tomto světě neustále a každou minutou vám přinášíme nové informace. Podrobně popíšeme všechny události. Zaznamenáváme důležité informace, které vám přímo přenášíme na scénu dění přes naše internetové stránky.

Jak úspěšní jsou čeští hráči? Zajímají vás podrobnější informace ze světa nebo aktuální novinky z dění na české scéně? Všechno vypátráme a rozhodně vám dáme vědět formou článku, aktuality, komentáře nebo také formou rozhovoru s významnými lidmi.

magie

Chcete zjistit podrobnější informace o tomto působišti? Jistě se na chvíli zakoukáte nebo začtete do nějakého článku, který vám prozradí více o tomto světě. Zajišťujeme také informace z PokerStars. To je první zahraniční online pokerová herna s tuzemskou licencí.