Hranari

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

describe your menu link here

Dejte o sobě vědět!

by on 21 února, 2020 at 6:39 am || Posted in: Firmy

Každý, kdo vlastní webové stránky se snaží, aby co nejlépe vypadaly, text v nich byl srozumitelný a hlavně – aby byly vidět. V tom, aby se jejich celková pozice ve vyhledávačích zlepšila, mohou pomoct SEO agentury. Pomocí speciální optimalizace zařadí postupy a důležitá klíčová slova a jejich spojení, které snadno vyhledají zákazníci i vyhledávací roboti.
Vše se vytváří na SEO konzultacích. Proč zvolit společnost SEO Consult https://www.seoconsult.cz/seo-konzultace? Pomocí osvědčených postupů totiž zařídí, že vaše stránky budou skutečně vidět, přičemž budou zajímavé, přehledné a vytvořené dle nejnovějších trendů.

zobrazení SEO procesu
Konzultace https://www.seoconsult.cz/seo-konzultace sestávají z několika hlavních kroků:

  • SEO audit odhalí nedostatky webu, ukáže jeho aktuální stav, při kterém dojde ke zhodnocení jeho technické i obsahové stránky. Pomocí tohoto kroku zjistíte, co nefunguje a jak je možné to zlepšit. Jedná se o důležitý krok vedoucí k zaměření na hlavní problémy.
  • Analýza klíčových slov zajistí použití správných slov, pomocí kterých stránky začnou navštěvovat relevantní uživatelé. Slova se volí dle hledanosti, konkurence a také výnosnosti. Zároveň zde dojde k analýze s blízkými konkurenty na internetu.
  • Linkbuilding zajistí kvalitní zpětné odkazy, které přivedou relevantní zákazníky, zároveň posunou stránky ve vyhledávači. Výsledky bude možné sledovat již za dva měsíce.
  • Obsahová stránka webu posoudí účinnost textového obsahu a pomůže s vytvořením dalších účinných textů, kterými dojde ke zvyšování návštěvnosti stránek. Výsledkem budou detailní měření, reporty výsledků a statistiky návštěvnosti.

nápis SEO na klávesnici
Ceny za služby se liší, protože zde závisí na mnoha faktorech. Nejlépe dopadají spolupráce trvající 4-6 měsíců, cena se pohybuje od 3000 do 8000 korun, velké projekty ale mohou stát i více. Přesnou cenovou kalkulaci získáte pomocí nezávazné poptávky.